gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

gidersen git...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gidersen git... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan - Gitti Gider

Demir Demirkan - Gitti Gider

amanla tanırsın insanları yiter hayallerin birer birer gerçeği görüp nefreti tadarsın zamanla günler geçer saymazsın sonu yokmuş gibi yaşarsın geceler mezar olur dalarsın uykuya nefes al nefes ver nefes al nefes ver gün olur herşey biter bu adam gitti gider yorgun argın usulca burdan göçer kırgın üzgün bu adam gitti gider yorgun argın usulca burdan göçer çocukken kurduğun hayaller...
  2. Gitti gider ilişki nasıl kurtulur???

Gitti gider ilişki nasıl kurtulur???

Her şey çok güzel başlamıştı.Siz onu seviyordunuz o da sizi.Hem de deliler gibi.Ama birden ne olduysa oldu ve pufff her şey bir anda darmadağın oluverdi.Ama hala seviyorsunuz ve ayrılmayı hayal etmek bile sizi derin acılara sürüklüyor.E bu durumda ne yapacaksınız?Her şeyi kabullanep,bir köşeye çekilip ilişkinizin nasıl sona erdiğini mi izleyeceksiniz?Tabiki de hayır.Bu ilişkiyi kurtarmak için...
  3. Büyük git gidersen.. uçsuz bucaksız..

Büyük git gidersen.. uçsuz bucaksız..

'Gitmeli insan,geri dönmeyi bilmemeli' derim ben bazen. Ve gerçekten giden biri her gönüşünde ya yıpratır ya yıpranır...Ve o kadar da eskir, aşka olan heycan. Ben gidip geri dönmemişlerimden yanayım (((: ayrılığı seçtinmi herşeyi götüreceksin yanında... geriye hiçbirşey kalmayacak.. söylenmemiş sözler kalmamalı bıraktığın yerde.. ki ben en çok onları duydum.. gittinmi adam akıllı...

Sayfayı Paylaş