gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

GidErSen ÖLüRüZ!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: GidErSen ÖLüRüZ!
    Emegine saglik canim benim...

GidErSen ÖLüRüZ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  3. özgü namal Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürsem gözüm açık giderim dedi

özgü namal Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürsem gözüm açık giderim dedi

Kraliçe Elizabeth’i oynamadan ölürsem gözüm açık giderim SON dönemin gözde oyuncularından Özgü Namal, “Kadın olarak çok zor bir meslek yapıyorum ve ayakta durmaya çalışıyorum” dedi. Cine5’te yayınlanan Cinecity’ye katılan Namal,...
  4. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..
  5. ölürse ten ölür..........

ölürse ten ölür..........

ÖLÜRSE TEN ÖLÜR Ve aşk... Hayal,kavuşmaktır. Ama bu hayal öylesine erişilmezdir ki,uzaklaşır,uzaklaştıkça kaybolur. Kavuşmak artık hayal bile olamaz... Geriye sadece yakan,kavuran ama ayakta tutan bir aşk kalır... Ve aşk uğruna... Gerçek aşık,aşık olmakla,aşık olduğuna en büyük fedakarlığı yapmıştır. Ölüm mü? O zaten kavuşmak ...degil mi? Yemen deki sevgilisinin başı ağrıdığı...

Sayfayı Paylaş