gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Gidersen temelli susarım gülüm...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Yaralanmış bir akşam vakti gönlüm Beni geceler bile anlar oldu Bütün ezgilerin sustuğu duraktayım
    Sen anlamadın gülüm suskunluğumu
    Varsın yokluğun zehir gibi yaşansın
    Düşte git yüreğimden sessizce
    İçimdeki çocuk öksüz kalsın
    Yorgunum gitmelerin tümüne
    Hadi git yangın yemiş türküler gibi git
    Kalmasın gökmavisi ezgimde
    Su yeşil akmasın yüreğimde
    Bir solukta sussun ayrılık gülüm
    Yıldızların en uzağı gibi susarım
    Yangınlar başlar sustuğum yerimden
    İçim acır ürperirrim ormanlarca
    En sağır yara olursun yüreğimde
    Tamamlanmış yalnızlık olur ömrüm
    Gidersen temelli susarım gülüm...

Alıntı...

Gidersen temelli susarım gülüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Susarız…

Susarız…

Susarız… Konuşulan konuyu boş, basit ve anlamsız buluyoruzdur, konuşmayı da gereksiz ve anlamsız buluruz… Susarız… Konuşulanlar öyle abes ve mantık dışıdır ki sadece hayretle dinler ve sessiz bir tepkiyle belli ederiz duruşumuzu… Susarız… Sessiz bir onaydır susuşumuz…Biraz utangaçlık belki ama içten bir katılıştır söylenenlere… Susarız… Sessiz bir bekleyiş olur...
  2. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  3. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  4. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..
  5. susarız...

susarız...

Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak.. olmazdı ama yapamazdı ki… Salon etrafında döndü, döndü, döndü… Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek… Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım… Çok güvendiği adam ne kadar kolay unutmuştu demek tüm yaşanmışlığı…Hiçbirşey...

Sayfayı Paylaş