gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

gidersen

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Bu can bu hayat düser gözümden
    Ben sana deli divane asigim

bu deli hasretin
    Ben sensiz[​IMG] sevgisiz söyle yar nasil edeyim

Gidersen bu gün bu evden
    Bu can bu hayat düser gözümden
    Üzersem[​IMG] birgün kiyarsam
    Verdigim sözden cayarsam
    Alsin bu cani Allahim[​IMG] raziyim
    Askim sensiz yasayamam[​IMG] tasiyamam bu cani

gidersen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. sen giderken......

sen giderken......

Sen giderken ben yüreğim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredeceğim. Ta ki karanlığın içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacağım. Attığım her adım beni senden biraz daha uzağa götürecek.. İki damla yaş akacak gözlerimden yüreğime..Her damlada seni çağıracağım.. Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce. Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi, ama aklıma...
  3. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..

Sayfayı Paylaş