gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gıdık eritme nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar ben aslında ideal kilomdayım diye düşünüyorum boyum 1.76 ve kilomda 58 ama aynadan bakıyorum da biraz gıdık var yahu bende. :D:D Bu gıdiği tam olrak nasıl eriteyim acaba bu hususta bana yardım eder misiniz hangi hareketleri yapmam lazım ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gıdık eritme nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. batırık nasıl yapılıyor

batırık nasıl yapılıyor

batırık MALZEMELER 2,5 Su bardağı ince bulgur 3 Su bardağı ılık su 1,5 Su bardağı tahin 150 gr kuru soğan 3 Orta boy (250 gr)domates 1/2 yemek kaşığı domates salçası 6-7 adet yeşil soğan 1 demet maydanoz 1/2 Su bardağı limon suyu (isteğe bağlı artırılabilir 2,5 Tatlı kaşığı tuz 1,5 Tatlı kaşığı kırmızı biber 1,5 Tatlı kaşığı kimyon HAZIRLANIŞI Bulguru derin tepsiye koyunuz ve ılık suyla...
  2. Kuru temizleme nasıl yapılıyor

Kuru temizleme nasıl yapılıyor

Kazara giysisinin üzerine kerosen döken Joly Belin adında bir Fransız, hayretle bunun giysisinin üzerindeki lekeyi temizlediğini görür. Bu işin üzerine giden Belin, 1840’lı yıllarda Paris’te ilk kuru temizleme işletmesini açar. Bu temizlemeye her ne kadar kuru temizleme deniyorsada kuru olarak yapılmayan; ancak su, sabun, deterjan v.b. çözücüler kullanılmadan; perkloroetilen kimyasal...
  3. Sahte Bal Nasıl Yapılıyor ?

Sahte Bal Nasıl Yapılıyor ?

Sahte Bal Yapılışı Sahte Bal Nasıl Yapılıyor Son zamanlarda hangi kanalı açsak balın hakikisini biz satıyoruz diye ekranları parsellemiş olan bal firmalarının bu reklamlarına nihayet Sağlık Bakanlığı el koydu melekler :) Ve de ne yazık ki pek çok firmanın sahte bal ürettiği ortaya çıktı. Peki merak ediyor musunuz, bu sahtekarlar balı nasıl yapıyorlar? Bir kaşık bala karıştırılan glikoz...
  4. sütlü omlet nasıl yapılıyor

sütlü omlet nasıl yapılıyor

Selamlar herkesee..Ben normal omlet yapıyorum ama bir de sütlü omlet oluyormuş, o nasıl oluyor? Tek fark süt mü konması ?
  5. Sperm Testi Nasıl Yapılıyor?

Sperm Testi Nasıl Yapılıyor?

sperm testi nedir,sperm testi nasıl yapılır,eşi sperm testi yapanlar,semen analizi nedir,sperm testi normal değerleri,sperm testi hakkında bilgiler sperm testi (spermiogram, sperm tahlili) yaptırmadan önce 3-4 günlük cinsel perhiz yapılmalıdır. Bu 3-4 günlük dönemde hiç bir şekilde boşalma (uyku vb.) olmamalıdır. Yapılan perhiz sonrası konusunda uzmanlaşmış androloji laboratuvarlarında...

Sayfayı Paylaş