gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Gıdıkla burcunu öğren

Konu, 'Burçlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

kadını gıdıkla kadın gıdıkla erkek Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir.
    Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.
    Hoşunuza gitti mi? Astroloji´nin eğlenceli yönleri de vardır ama asıl amaç burçları iyi tanımaktır. Gıdıklama, elbette ki bir semboldür ve siz başka eylemlerle benzer deneyler yapabilirsiniz...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Gıdıkla burcunu öğren
    enteresan :)emeğine sağlık;)

3. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır. aynen cn mm özelliklee öküz kısmıı

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

kısss ben çokk gıdıklanırım :) ama çalıştığım çok doğru :)

5. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.
    doğru ama cozurtursa bende onu cozurturum

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.
    enteresan olmuş

7. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğru glaiba :D
    Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Gıdıkla burcunu öğren konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrendim... !!!!

Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...
  2. Gıdıklayarak Burcunu Öğren

Gıdıklayarak Burcunu Öğren

ayak gıdıklama oyunu erkek gıdıklama oyunu erkeği gıdıkla erkek oyunları ayak gıdıklamak Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir. Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür...
  3. Burcunu öğrenin dostunuzu düşmanınızı bilin

Burcunu öğrenin dostunuzu düşmanınızı bilin

Çoğu insan burçların karekter analizlerine, karekter uyuşmazlığına inanmasa da, yapılan araştırmalar, burçlara merak saran kişilerini olumlu yöndeki yaklaşımlarından anlaşılıyor ki burçların karekter çakışmasına dair biligler doğrudur... Şimdi siz sevgili melek'lerimle paylaşacağım bu konuda sizin burcunuza hangi burç düşman, hangi burç dost olabilir... Arkadaş olarak Koç Koçlar her...
  4. Hangi burcum, burcunu öğren

Hangi burcum, burcunu öğren

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere. "Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem...
  5. Gıdık eritme nasıl yapılıyor

Gıdık eritme nasıl yapılıyor

Arkadaşlarım selamlar ben aslında ideal kilomdayım diye düşünüyorum boyum 1.76 ve kilomda 58 ama aynadan bakıyorum da biraz gıdık var yahu bende. :D:D Bu gıdiği tam olrak nasıl eriteyim acaba bu hususta bana yardım eder misiniz hangi hareketleri yapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş