gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gidişinle çöle döndü yüreğim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gidişinle çöle döndü yüreğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöl

Çöl

Bakınız; Sahra.Rüyada ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir . Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder. Issız bir çölde yürümek, fakirliğin işaretidir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.Fevkalade büyük para ve servettir. Çölün büyüklüğüne göre servetin miktarı belli olur.Çöl görmek yalnizliga...
  2. Yüreğini Gümüş Tepside Sunsan da,Çare Değildir Gidişlere..

Yüreğini Gümüş Tepside Sunsan da,Çare Değildir Gidişlere..

Gözyaşlarım beni dinlemiyor, yüzüm gözümde dağılır benim ağlayınca. Hiç umurumda değil, bu gün yorgun düşene dek ağlayacağım... Çok nadir ağlarım ben aslında. Gözyaşlarım hep utanç vermiştir bana, oysa ne kadar insan olmanın ispatıdır onlar bilirim. Bilirimde yine de onları hapsederim, tutarım gücümün yettiğince. Bu gün gücüm tükendi, ne titreyen ellerimi durdurabiliyorum yeterince, ne de...
  3. Biliyor musun bir tanem!Gidişim yürekten değil, zorunluluktan.Sanma ki....

Biliyor musun bir tanem!Gidişim yürekten değil, zorunluluktan.Sanma ki....

gidişim zorunluluktan gidişim yürekten değil zorunluluktan Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin. Ne terk etmeyi istedim seni, Ne de daha yaşamadığımız bu aşkı toprağa gömmeyi. Senin kadar öfkeliyim ben de. Senin kadar endişeli... Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana Ama inandıramadım seni. Sen, sorgularken beni kafanda Ben, gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla....

Sayfayı Paylaş