gebe
  1. gülenyüz

gülenyüz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gidişlerde mi? bırakılmak istersiniz yoksa gelişlerde mi? tüketilmek istersiniz?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gülenyüz tarafından paylaşıldı.

Birşey var aramızda. Senin gözlerinden belli, Benim yüzümden.
    Dalıveriyoruz arada bir,
    İkimizde aynı şeyi düşünüyoruz belki.
    Gülüşerek başlıyoruz söze.
    Birşey var aramızda.
    Onu buldukça kaybediyoruz isteyerek.
    Fakat her nekadar saklasak nafile.
    Birşey var aramızda.
    Senin gözlerinde ışıldıyor.
    Benim dilimin ucunda......

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gidişlerde mi? bırakılmak istersiniz yoksa gelişlerde mi? tüketilmek istersini
    bu senin diil:D

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gidişlerde mi? bırakılmak istersiniz yoksa gelişlerde mi? tüketilmek istersini

Emeğine sağlık cnm...

4. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık..çok güzeldi

5. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
gidişlerde mi? bırakılmak istersiniz yoksa gelişlerde mi? tüketilmek istersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oynamak İster misin?

Oynamak İster misin?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Beyninizin kopyasını ister misiniz?

Beyninizin kopyasını ister misiniz?

Bilimcilere göde, zihin beynin nasıl çalıştığını çözecek ve beyin kopyalanarak kullanılabilecek.. Beyin ağ tarayıcısı hazır! Artık, zihninizin kopyasını bir çipe aktararak beyninizi ölümsüz kılabiliyorsunuz. Ama ne yazık ki, tarayıcı beyin dokusuna zarar veriyor. Dolayısıyla eski ve yeni beyniniz arasında seçim yapmak zorundasınız. Yeni beyniniz tamamen sizin gibi davranıp, sizin gibi...
  3. Kurutulmuş güller ister misiniz?

Kurutulmuş güller ister misiniz?

kurutulmuş güller kurumuş güller gül yaprakları nasıl kurutulur gül yaprağı nasıl kurutulur Ben deniz; hediye gelen çiçeklerin ve güllerin daha uzun süre kalıcı olması için, hafif rüzgar değen bir yere baş aşağı asıyorum ve kuruyuncada, istediğim vazoya ve dilediğim köşeye koyuyorum. Fakat, gül kurutmanın daha başka yollarını öğrendim, az önce ve öğrendiklerimide sizlerle paylaşmak istedim....
  4. fincan lavabo ister misiniz?

fincan lavabo ister misiniz?

FARKLI TASARIM ÇILGINLARI BURAYA..............:meri: BANYONUZDA KİMSEDE OLMAYAN BİR LAVABOYA NE DERSİNİZ VALLA BEN HAYIR DEMEM :) İŞTE BU FARKLI TASARIMM FİNCAN LAVBABO.........
  5. Yaşlandıkça gençleşmek ister misiniz?

Yaşlandıkça gençleşmek ister misiniz?

gençleşmek için, neler yapılmalı, ne yapmalıyım, yapılması gerekenler, öneriler, bakımlar ve dahası burada arkadaşlar Akıp giden yıllar, yer çekimi, günlük hayatın çilesi, stres vs vs... derken, yaşlanmamak elbette ki elde değildir Melek'lerim. Lakin yaşlanıpta, gençleşmek, genç görünmek de imkansız değildir Melek'ler:) Nasıl mı; buyrun bu makalemizde yaşlandıkça gençleşmenin sırlarını...

Sayfayı Paylaş