gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gidiyor musun Sevdiğim??

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG] __________________

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Gidiyor musun Sevdiğim??
    Süper canım emeğine sağlık

Gidiyor musun Sevdiğim?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Elveda Deyİpte Sevgİlİm Bana Sen Bu Dİyarlardan Gİdİyor Musun Kalbİme GÖmdÜĞÜm Kara Sevdani Çikarip Almadan Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha Karanlik Denİzler Mehtapsiz Sular Bulanik Herkes Uykularda Bense Uyanik Benİ Uyutmadan Gİdİyor Musun BÖyle Bİr Aciya AliŞamam Kİ Hasretle Dost Olup BariŞamam Kİ BaŞka Sevgİlere KariŞamam Kİ Benİ Feda Edİp Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha...
  2. Gidiyorum SevdiğiM

Gidiyorum SevdiğiM

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yar..gidiyor musun..?  git--me

yar..gidiyor musun..? git--me

yar..gidiyor musun..? g i t m e ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun...kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe?ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..!yağmur,çamur,sel bundan sonrası..!ayrılık değil deme... GiTMe...ayrılık olur bir adım sonrası... Biliyor...
  4. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...
  5. Murat Boz Eurovisiona Gidiyor mu ?

Murat Boz Eurovisiona Gidiyor mu ?

murat boz eurovision murat boz haberleri eurovision 2012 temsilcimiz eurovision 2012 kim katılacak kim gidecek ile ilgili bilgiler burada melekler. Eurovision 2012 yine milli meselemiz olmaya başladı melekler :) Bu sene bildiğiniz üzere bir eurovision komitesi kuruldu ve adaylar belirlendi. Atiye mi, Hande Yener mi, Murat Boz mu, Şebnem Ferah mı , Duman mı derken ülke 5'e bölündü desek...

Sayfayı Paylaş