Gidiyorum...Bir Hayat Bulup Kendime Yeniden Başlamaya

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Gidiyorum...Bir Hayat Bulup Kendime Yeniden Başlamaya
hayata yeniden başlama sözleri hayata yeniden başlamakla ilgili sözler başlamakla ilgili sözler yeni bir başlamak ile başlamak sözleri
gidiyorum.jpg

Yaptığım hiçbirşey anlatamadı sana olan sevgimi.hiçbir cümleme aldırmadın ve ne isteğimi hiçzaman sormadın…bi kabahatmıydı seni bunca sevmem.bir suç mu işledim fark etmeden…ahh benn hep yanılgılarla dolu geçmişim…ve birde sen…en yanlışıda sen….
Bir sona büyük harflerle yazıldı adımız…suçlu arıyorsun değil mi kendine hiç bakmadan.aldığın tek yanıt benmiyim,benmiyim tek suçlu sence…sen herşeyi dört dörtlük mü yaşadın…kandırma kendini.kim ağladı gecelerce kim daha çok yıprandı bu aşkta düşün,kimdi çok seven…adil ol lütfen…ellerini açıp kocaman bir sevgiyle gelmeni beklerdim oysa…herşeyden arınmış bi sevgi…istediğim buydu…ANLAMADIN…

Yapma ne olur kendine gel.gitmeyi seçtim diye düşman olma bana.bunca zaman yanında
oldum da ne oldu,dürüst ol bir tek gün bile hayatında ben olduğum için mutlu oldun mu?seni güldürmeyi başaramadım.sende haklısın en çok konuşmam gereken yerlerde ben hep sustum…oysa sana bir gülüşüne neleri feda edebilceğimi anlatmalıydım,inanmadığın yerde ıspatlamalıydım…içimdeki aşkın ne kadar büyük olduğunu anlatmak yetmedi sana göstermeliydim…ancak böyle inancaktın seni sevdiğime.haklsın aşkta ispat gerekiyorsa senin için diycek bi söz yok…ben bunları yapamadım…sevgim az geldi sana ben konuşup anlatmayı beceremedim sen yetinmeyi aşkın var olduğu kadarıyla…

yeterince yordun beni…anladım senin bir türlü şekillenmeyen dünyanda bana yer yok. Aslında o dünyada aşka yer yok..Bu gerçeği görmekte biraz geciktim…Şimdi kendimi senden geri istiyorum gitme zamanı geldi herşeyi geride bırakıp…hani hayata yeniden başlamak derler ya…bunu yapmaya gidiyorum…

bir hayat bulup kendime yeniden başlamaya

Geri