gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Gİdİyorum Gİtmek İÇİn

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Gidiyor gidiyor... Çekiyorum ellerimi sonra, gitmiyor ellerim telefona. Numaran donuyor ekranda öylece... Yazıyor yazıyor! binlerce ciltlik sana dair mektupları yazıyor kalemim; bir silgi bulup siliyorum yazdıklarını öylece...

Saat kaç? gün ne yazar diyorum şu geceye, tarif edemiyor.
    Ne olacak ki anlamlar, senden sonra daha mı farklı gösterecek sihirli sopanın dokunuşuyla beni.
    “Değmez diyorum”; “ne varsa bitsin” diyorum sana kızarak.
    Aklım saklanıyor yüreğimden korkarak...
    Şu yürek; binlerce firfiri gül açardı sevdaya dair biliyorsun ama, ben sevda dolu yürek bahçesinde seni kaybedecektim işte bunu bilmiyorsun...
    Bu yüzden kaybetmekten belki de yeni bir umut olamamaktan korktum sevgili.
    Bakamadığım sen değildin, kıyamadığım da sen değildin, gün olur yitirdiğim kalacaklardı içimdeki senler bilmiyordun.
    Bir gün, bir şekilde atacaktın beni de kirpik ucundan ...
    “Hadi diyor”...
    Şaşırıyorum...
    “Sus!..” diyorum sonra yüreğime.
    Bırak beni mantığım içinde ...
    “Sen adamı öldürürsün” diyorum, bıraksam eğer seni öylece...
    Zaten senin yüzünden değil mi tüm bunlar ah!..ah diyorum ...
    “Hadi diyor...”
    “Son tren diyor!..”
    “Yazık diyor,”sonra.
    Ve halen kulaklarımı tırmalarcasına senden yana “seviyor” diyor.
    Mantığımı arıyorum suskun kalıyor.
    Tekrar gidiyor ellerim telefona, tekrar sil baştan kaçıncı defa...
    Olmaz diyorum olmaz “kırgınım işte ”... (Sanki o bana kırgın değilmiş gibi)
    Çünkü kırgınlığım; bir daha asla kırılmaman içindi diyorum.
    Anlamıyor...
    Kötü adam oluyorum istemeden...
    Senden önce ve senden sonra...
    Onu kırıyorum bir defa daha, senin yerine...
    Kendim oluyorum sonra ikimizin yerine,
    Gidiyorum gitmek için...

Gİdİyorum Gİtmek İÇİn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gİtmek

Gİtmek

"Senden gitmem gerek." diye başlayan bir giriş yapmam gerek. Farkındayım. Senden gitmem gerek de bunu sana nasıl anlatacağım. Tüm hücrelerim sana sevda çağlarken, nasıl inandıracağım seni büyüyü bozmamız gerektiğine. Ben seni "gerçekten" severken gidebilcek miyim ya da gitmeyi becerebilecek miyim, o da ayrı bir soru. Kendime soramadığım, sorduğumda yanıtsızlığına...
  2. Hacca gitmek için; para biriktirmenin yolu...

Hacca gitmek için; para biriktirmenin yolu...

haca gitmek haca gitmek kac para hacca için kaç para lazım hacca kaç hac Günde 3 paket sigara içen 52 yaşındaki Abdulhakim Aydın, 5 yıl önce sigarayı bıraktı. Ancak bu zararlı alışkanlığa harcadığı parayı 'sanki içiyormuş gibi' biriktirdi. Bu sayede 20 bin YTL'lik tasarruf yaptı. Azimli adam, kumbaraya attığı parayla bu yıl kutsal topraklara gidecek. Dönüşte artan parayı da hayır işlerine...
  3. Umreye gitmek için pasaport işlemleri

Umreye gitmek için pasaport işlemleri

Umreye gitmek istiyorum hangi pasaport işlemlerini yapmam gerekiyor. Teşekkürler.
  4. Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak ne anlama geliyor arkadaşlar rüyamı yorumlayın lütfen
  5. Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Ne Demektir ?

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Ne Demektir ?

Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Rüyada Hacca Gitmek İçin Hazırlanmak Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacca gitmek için hazırlanmanın tabirinin ne olduğunu öğreneceğiz :) Rüyasında hac zamanında hacca gitmek için yola çıktığını gören, çıkarıldığı işe tekrar tayin edilir. Bu rüyayı gören misafir ise selamette olur. Eğer tüccar ise kazanç elde eder. Hasta ise şifa bulur,...

Sayfayı Paylaş