gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gidiyorum Gündüz Gece

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gidiyorum Gündüz Gece

dehset gorunuyorlar..bıttım..yolculuga bayılırım..yollara..emegıne saglık

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gidiyorum Gündüz Gece

harika manzaralar!oralarda dolaşmak insana ne büyük mutluluk verir yaa
    emeğine sağlık asqımsın.

Gidiyorum Gündüz Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece ve gündüz

gece ve gündüz

Gece ve gündüzden kasit, aydinlik ve karanliktir. Ibn-i Sirin'e göre; karanlik gece görmek gam ve kederdir. Mehtapli, aydinlik, yildizli bir gece görmek, ferah ve sevince ve bolluk ve berekete delalet eder. Karanlik gecede cadde sanarak, bilmedigi bir yolda yürüdügünü gören kimse, din yolunda dogru bir yoldadir. Cabir'ül-Magribi'ye göre; geceyi aydinlik, gündüz ve günesi doguyor görmek, hayir...
  2. Ceza Gece Gündüz Karışmaz

Ceza Gece Gündüz Karışmaz

nakarat daha yazılması gerek bin bir türlü şey var, bende bitmemiş ki ilham ancak sizde kalmamış, bir kitap kurdu değilim fakat iki kitap var okuduğum, birisi sağ gözüm öteki sol gözümdür dinleyin ve biraz açıl hadi rakkase, kimse bakmazsa bekle gelecekler kaliten klas, senin için rakip yok, senin için vakit çok, benim için hakikat yürümek, cemaat gözü pek olmalı, itimat gözle görülecek bir...
  3. Gece ranza,gündüz kanepe

Gece ranza,gündüz kanepe

ranzalı kanepe kanepeli ranzalar kanepeli ranza fiyatları ranza kanepe fiyatları Arkadaşlar benim çok hoşuma gitti bu kanepe hem evi dar olanlar için harika tasarlanmış bence. Çocuk odası için bir odanız yoksa alın bu kanepeden bir tane gündüz siz oturun uzanın gece olunca çocuklarınız uyusun.Hemde yatılı misafirleriniz için çok ideal. Çocuk odasına bile koyabilirsiniz
  4. Aynı Anda Gündüz Gece..

Aynı Anda Gündüz Gece..

Mükemmel yahu. Gördüğüm gibi sizinle paylaşasım geldi.. Buyrun meleklerim :d040:
  5. gece gündüz dizisi müzikleri

gece gündüz dizisi müzikleri

ya ben internette aramadığım yer kalmadı biraz geç oldu ama dizik müziklerini bulabilrmisiniz acaba??

Sayfayı Paylaş