gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gına getiren esprıler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

esprıler [FONT=&quot]Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine...
    Evde oturuyorsun kapi çaldi baktin kimse yok. Kim gelmis olabilir? -Sana öyle gelmis olabilir...

Bu ülkede en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor...

Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım..

Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!..

Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu...

Ödümü patlattın.. 80 yıla kadar ölürsem sebebi sensin.

Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.

Maaş 250 milyon mu? Aaa başlarım böyle işe haa..

Atı alan Üsküdar'ı geçti. Biz takibe devam ediyorum merkez. Tamam!..

Şu çocuğu doğuramadım yaaa!..İçimde kaldı.

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Ondan sonra "Konuşan kedi" olarak çok meşhur olur.

Kızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, berber bey oğlum!..

Çorbamdan kıl çıktı.. Beni kimle aldatıyosunuz garson bey?..

Beni deniz tutar, Ali tutar, Cem tutae.. Severler beni..

Bayram değil, seyran değil.. Allah Alah!... Bir türlü çıkartamadım sizi..

Hava korsanı uçağı kaçıracaktı,yapamadı.. Çünkü; uçağı kaçırdı...

Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE..

Rüyalar da hormonlu artık, akşam aksakallı nine gördüm...

Avrupadan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık!..

Uzun lafın kısası : U.L.

Oyunu ayakta alkışladım.. Ay yok şekerim, oturacak yer yoktu...

Cinayet masası, idam sehpası, elektrikli sandalye, ölüm döşeği... Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim...

Zencinin biri denize düşerse ne olur? Tabii ki ıslanır..

Dün kazı kazandan kaz kazandım )

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

Alfabe artık 28 harf, "O" şimdi asker! (Ultra ultra İğrenç)
    [/FONT]

gına getiren esprıler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komık esprıler

komık esprıler

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar. Şu anda elinde tuttuğun alet bir uzaylının cinsel organıdır. Her tuşa bastığında uzaylı zevk alıyor. Eğer bu mesajı okurken gülüyorsan demek ki sende zevk alıyorsun. Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir,...
  2. esprılere devam

esprılere devam

Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir Çevre yolunda ambulansla yarışın, azraili sinir edin Şiddete karşı savaş açın! Şiddet yanlılarını kurşunlayın Ruhunuzu satmayın! Kiralayın Ölüm korkusu sürekli değil mezarda biten geçici bir duygudur Acayip patlama yaptı... Parçalarını topluyorlar! İnsanlar üçe ayrılır: Sayı saymasını bilenler ve bilmeyenler Hayat doluydum. Boşalttılar! Süpermen de...
  3. Gaziye Peynir Getiren Teyze

Gaziye Peynir Getiren Teyze

Gazi Çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rasladık. Atatürk attan inerek bu ihtiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi. - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp, - Neden sordun ki, dedi. Buraların sahabısı mısın? Yoksa bekçisi mi? Paşa...
  4. BEYAZ'in  ESPRILERI

BEYAZ'in ESPRILERI

Beyaz'ın bazı esprileri: EZAN VE TOP İlkokul çağlarımda sokakta arkadaşlarımla top oynarken, annem hep balkondan çağırır: "Oğlum Beyazıt ezan okunuyor, eve gel." O zamanlar namaz da kılmıyorum. Neden ezan okununca eve gideceğim? O dönemde ezan okunurken benim gibi eve gitmeyip top oynayan arkadaşlarımı tanıyor musunuz: Hakan Şükür, Sergen, Hasan Şaş, İlhan Mansız.. Peki, benle...
  5. Uyku Getiren Gıdalar...

Uyku Getiren Gıdalar...

uyku getiren yiyecekler uyku getiren gıdalar, nelerdir, uykusuzluğa çare, besinler hangileri, ne yapmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Uykusuzluk uzun gecelerin en berbat sorunlarından biridir.Sağa dönersiniz,sola dönersiniz,koyun bile sayarsınız,olmaz.Gelmedi mi gelmez.Hele de kafanıza bir şey takıldıysa... Bu durumda ne yapmanız gerektiği...

Sayfayı Paylaş