gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

gine saçlar..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

benim saçım omuzumun biraz altında ve kıvırcık. sizce saçımı nasıl yapabalirim?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    fönlettirebilirsin arada :)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Off keşke benim saçlarımda kıvırcık olsaydı :( Benimkiler dümdüz

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    tarifine göre güzel hiç bozma derim...dogal kivirçik ne güzel...:nazar: saçina uygun tokalarla kulanabilirsin..

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kıvırcık saçlar şekillendirici ve bakım yapan ürünlerle dehşet havalı olurlar. Bence hiç fön çektirme, saçlarına zarar verme, bakım yapan şekillendirici ürünleri kullan ve havalı kal :)

6. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hmm :) yorumlarınız için teşekkürler kızlar :) farklılık olsun istiyorum hani :\

gine saçlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gine

gine

Gine Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, Gine Bissau ile Sierra Leone arasında yer alır. Coğrafi konumu: 11 00 Kuzey enlemi, 10 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 245,857 km² Sınırları: toplam: 3,399 km sınır komşuları: Fildişi sahili 610 km, Gine Bissau 386 km, Liberya 563 km, Mali 858 km, Senegal 330 km, Sierra Leone 652 km Sahil...
  2. saç modası günden güne değişiyor.. İşte 2009 modası

saç modası günden güne değişiyor.. İşte 2009 modası

2010 saç modası 2009 2010 saç renkleri sac renkleri kış moda Her yıl saç modası hakkında yazılar yazarım ve diyorum ki bu yıl gerçekten saçlarda değişim var .. Renkler , topuzlar 2010′a yaklaşırken moda ve sanat adına belirgin izler bırakacak… Kadın, kadın olduğunu anlamak için yüz yıllardır aynaya baktı ve her baktığında kendisinde yeniden yinelenme ihtiyacı duydu …...
  3. 45 günde saçları beyazladı

45 günde saçları beyazladı

Obama'nın eski ve yeni fotoğrafları arasındaki fark açıkca görünüyor 45 gündür ABD Başkanlığı görevinde bulunan Barack Obama'nın saçlarına ak düştü. Göreve geleli sadece 45 gün olan ABD yeni Başkanı Barack Obama'nın saçlarına ak düştüğü Amerikan basının gözünden kaçmadı. New York Times ve Washington Post'da ''önce'' ve ''sonraya'' ait fotoğraflar yayımlandı ve 47 yaşındaki Obama'nın...
  4. Hadise Saçlarını 10 Günde Bir Yıkıyormuş

Hadise Saçlarını 10 Günde Bir Yıkıyormuş

hadise, bakım sırları, saç bakımı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler Güzel sanatçı Hadise'nin saçlarını bakımlı olması için 10 günde bir yıkıyormuş melekler....Geçiyorum haberin detaylarına Saçlarını 10 günde bir yıkadığı öğrenilen güzel popçu, “Saçları yıkayıp ardından fön çekmek çok yıpratıyor. O yüzden de az yıkıyorum” diyor. AZ YIKADIĞINI İNKAR ETMİYOR Hadise'nin saç bakım...
  5. Günde kaç tel saç dökülmesi normaldir

Günde kaç tel saç dökülmesi normaldir

anormal saç dökülmesi, normal saç dökülmesi, çözümleri, tedavisi, önerileri, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Doktorum "günde 100 tel saç dökülmesi normal, banyo esnasında daha da fazla dökülebilir. Zira 100 telden fazla dökülmesi anormal" demişti. Saç günde kaç tel dökülür, bunu ben biliyorum ama birde bilmeyen Melek'leriminde olduğunu biliyorum ve onlarda bilgi edinsin...

Sayfayı Paylaş