gebe
  1. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

girdikleri evde bebeğin organlarını çalacaklardı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gökçe tarafından paylaşıldı.

Tavşancıl Beldesi’nin Yeni Mahalle Çınar Caddesi’nde oturan Türkan Sazak, sabah 8 aylık bebeği Fazlı’nın ağlama sesiyle uyandığını, kalktığında başının döndüğünü belirtti. Türkan Sazak, çocuğunu mutfakta atletinin kesilerek çıkarılmış çıplak halde, böbreklerinin ve kalbinin bulunduğu bölgelerin kalemle çizilmiş olarak bulduğunu öne sürdü. Dehşete kapıldığını belirten Türkan Sazak, önce aynı semtte oturan kayınbiraderi Ayhan Sazak’a koşarak yardım istediğini anlattı. Mutfağa girildiğinde bebeğin çıplak bulunduğu yerde ayrıca bol miktarda pamuk, şırıngalar ve kavanozda kırmızı renkli bazı tıbbi sıvılar olduğu görüldü. Olayın şokunu yaşayan ve durumu jandarmaya da bildirdiklerini söyleyen Türkan Sazak, çocuğunun ağlama sesiyle uyandığında kalkacak gücü olmadığını belirterek, "Sesi derinden geliyordu. Sese doğru yöneldim. Mutfağa güçlükle gittiğimde çocuğumu çıplak olarak buldum. Yerde yatıyordu. Yanında bıçak vardı. Kalbinin ve böbreğinin üzerinde daire şeklinde işaret vardı. Çok korkuyoruz" dedi. Jandarma yetkilileri el konulan şırınga kavanoz ve diğer malzemelerde delillerin belirlenmesi amacıyla araştırmalarını sürdürürken soruşturma da başlatıldı. hürriyet.com

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: girdikleri evde bebeğin organlarını çalacaklardı
    Bu kadarınada pes doğrusu. İnsanlar çıldırmış..

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: girdikleri evde bebeğin organlarını çalacaklardı

Böylelerine insan bile denemez..İnşallah en kısa zamanda yakalanır ve cezalandırılırlar..

girdikleri evde bebeğin organlarını çalacaklardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. organlarınızı bağışlarmısınız??

organlarınızı bağışlarmısınız??

evet melekler hiç organlarınızı bağışlamayı düşündünüzmü evetse hangi organınızı bağışlarsınız?
  2. İdare organının Yürütme organından Ayrılması

İdare organının Yürütme organından Ayrılması

İdare organının Yürütme organından Ayrılması İdare organı, Anayasamızın 123 ilâ 137’nci maddelerinde düzenlenmiştir. Anayasamıza göre idare organı , “merkezî idare ” ve “yerinden yönetim kuruluşları” olarak ikiye ayrılmaktadır (m.126 ). Merkezî idare de kendi içinde “başkent teşkilâtı” ve “taşra teşkilâtı” olarak ikiye ayrılmaktadır. Taşra teşkilâtı da Anayasaya göre, “illere, iller de diğer...
  3. Ev yapımı bebek şekerleri :)

Ev yapımı bebek şekerleri :)

bebek şekeri yapımı bebek şekerleri yapımı el şekerleri şekeri yapılışı evde Hamişlerim çok tatlı bebek şekerleri buldum hem de ev yapımı isterseniz hastahanede ikramda kullanmaya isterseniz de eve gelen misafirlere ikram etmeye bebiş şekerleri :bebeğim:
  4. Cehennemde Hangi Parçalar Çalacak ?

Cehennemde Hangi Parçalar Çalacak ?

-Mazhar Alanson - yandım -Kayahan - allah'ım neydi günahım -Orhan Gencebay - batsın bu dunya -Muslum Gurses - son pısmanlık -Çelik-dongi dongi... (cehennemde çalmasına gerek yok.nerede çalınırsa orayı cehenneme çeviriyor zaten) -Nalan - afffettt yanıyorum affettt.. -Banu Alkan - neremi neremi... -Kayahan - cehennemde yansın bu dilim bir yemin ettimki dönemem.. -beni yak, kendini...
  5. Bebeklerde Evde İsilik Tedavisi

Bebeklerde Evde İsilik Tedavisi

isilik nasıl geçer, isilik nedir, bebeklerde isilik nasıl geçer Özellikle yaz aylarında cildi hassas kişilerde ve bebeklerde aşırı sıcaklardan dolayı meydana gelen isilik için sizlere Memorial Ataşehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Özlen Kaya Çardak’ın önermiş olduğu tavsiyeleri sunuyoruz. Memorial Ataşehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden...

Sayfayı Paylaş