gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gıresun görele

Konu, 'Memleketim' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

gıresun benım memleketım.. yemyesil ormanları..masmavı denızı...kısın kımse yoktur.kısın yerlıler kalır.yazın gurbetcıler doldurur.bıde ozaman koye bı cıksanız..gunduzlerı fındık toplamaya gıderız.aksamalrı her kapı doludur..bı cümbüş olur kı sormayın.gunduz bahcede horon teperız .aksam kapımız önunde..kendımız calar kendımız solerız..muhabbetı sormayın gıtsın..koylerımız manzaralıdır.yesılle mavı nasıl yakısır bırbırıne..fazla tarıhı yerımzı yoktur ama sahılımız yeter..ee tabıı karadenız yolu gecmeden daha guzeldı..olsun bız boylede ününe ün katarız YESIL GORELEMIZIN...GITMENIZI TAVSIYE EDERIM.KALACAK OTELIMIZDE VAR..YAZIN HEM DENIZ HEM YAYLA HAVASI ISTEYENELERI BEKLERIZ.YARDIMCIDA OLURUM:):18::18:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: gıresun görele
    karadeniz bölgesi bence türkiyenin en güzel bölgesi biz eşimle gittik trabzona yol boyunca o yemyeşil doğa müthişti.bayıldım insanlarıda çok sıcak gerçekten inşallah bu seferde giresuna gideriz canımm

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

tavsıye ederım..belkıokadar cok gezılecek yerımız yok ama havası manzarası yeter..ınan banaaa

4. ekim.mike

ekim.mike Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

karadenizi az bile anlatmışsınız ama inanın şimdi oralara gidip döndüm :)

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ne guzel..gezmelerının devamını dılerım hayatım..

gıresun görele konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevla görelim neyler...

Mevla görelim neyler...

görelim bakalım mevlam neyler gör bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler görelim neylerse güzel eyler Hak, şerleri hayreyler, zan etme ki, gayr eyler, ârif anı seyr eyler, Mevlâ görelim neyler, neylerse, güzel eyler. Sen Hakka tevekkül kıl, tefvîz et ve râhat bul! Sabr eyle ve râzı ol, Mevlâ görelim neyler,...
  2. hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

nasıl bir şoförsün acaba şimdi görecez :D aman dikkat ehliyeti manavdanmı aldın dedirtme kendine:hhh: TIKLA
  3. görelim mevlam neyler ilahisi

görelim mevlam neyler ilahisi

Hakk şerleri hayreyler Zannetme ki gayreyler Arif anı seyreyler Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler Sen Hakka tevekkül kıl Teslim ol da rahat bul Her işine razı ol Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler Deme niçin şu şöyle Yerindedir ol öyle Bak sonunu seyreyle Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler Her işleri fâyiktır Birbirine layıktır Neylerse muvâfıktır Mevla görelim neyler...
  4. Anneliginizi Görelim

Anneliginizi Görelim

Hadi Anneliginizi Görelim :D bebek bakmak sabır ister :kucu: Bebek Büyüt Oyunu Bebek Büyüt Oyunları Oyna Bebek Bakımı oyunu | oyunu | KRALOYUN.com En Kral Oyun Sitesi | Bedava Oyunlar Beceriksiz Anne Oyunu Beceriksiz Anne Oyunları Oyna
  5. Dualarımızı görelim eksik etmeyelimm

Dualarımızı görelim eksik etmeyelimm

:dilektut:MRB ARKADAŞLAR BURDA HEPİMİZİ BİRBİRİMİZ İÇİN DUA EDELİM TOPLU DUA HERZAMAN KABUL OLUR NE OLURSUNUZ DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN :parti:

Sayfayı Paylaş