gebe
  1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Girişimcilikle ilgili Yayınlar

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

girişimcilikle ilgili kitaplar girişimcilikle ilgili makaleler girişimcilik ile makaleler özlü sözler girişimçilikle sözler Merhaba arkadaslar,
    ilgilenenler http://www.girisimciliknetwork.gen.tr/yayinlar.html web
    sayfasindan asagidaki konu baslikli dokumanlari indirebilirler:

Girişimci Olabilir miyim?
    Bir İş Fikri Bulmak ve Test Etmek
    İş Kurmak ve Yönetmek
    Girişimciler İçin İş Planı Rehberi
    İş Planı Dosyası
    Pazarlama Planı Rehberi
    İş Planı Değerlendirme Rehberi
    Şirket Yapıları ve Kuruluş Aşamaları
    KOBİ Mevzuat ve Yükümlülükleri Rehberi
    Türkiye'de "KOBİ'ler İçin Eğitim Hizmetleri" Pazarı

iyi
    calismalar

Girişimcilikle ilgili Yayınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PS3'le dijital yayınları kaydedin

PS3'le dijital yayınları kaydedin

Sony, 100 Euro fiyatla oyun konsolu PlayStation 3'e dijital yayınları kaydetme olanağı sağlayacak. PlayTV, özelliği sayesinde PS3 oyun konsolu değil, evin eğlence merkezi olacak. Sony, Londra'da düzenlenen PlayStation Day etkinliğinde PlayStation 3'ü (PS3) evin eğlence merkezine çevirecek internet hizmetleri ve dijital televizyon kayıt uygulaması gibi yenilikleri duyurdu. Yeni hizmetler...
  2. Türk Dünyası ortak yayınlarının önemi burada...

Türk Dünyası ortak yayınlarının önemi burada...

Tarihi, kültürel ve dini arka planı ortak olan büyük coğrafyamızda basın yayın organlarımızın bu ortaklığı pekiştirememesinden doğan iletişim kopukluğu, bu coğrafya üzerindeki halkların da birbirinden uzak kalmasına sebep olmuştur. Küreselleşme sürecinde Batı dünyasını anlayabildiğimiz kadar, bizlerle eş değerlere sahip olan Türk dünyasını anlayamamaktayız. Bu iletişimsizlik, gerek...
  3. TRT'nin Kürtçe Kanalı TRT 6 Perşembe Günü test yayınına başlıyor

TRT'nin Kürtçe Kanalı TRT 6 Perşembe Günü test yayınına başlıyor

Kürtçe kanalın yayın içeriği netleşiyor. Kürtçe radyo için de düğmeye basıldı. Yayınları bölge ülkeler de izleyebilecek. TRT, Kürtçe kanal TRT 6 için hazırlıklarını sürdürüyor. Kürtçe test yayına başlayacak TRT, bir yandan da Kürtçe radyo yayını için de hazırlıklar yapıyor. Buna göre, Kürtçe yayın için oluşturulan TRT 6, 25 Aralık Perşembe günü test yayınlarına başlayacak. 24 saat sürecek...
  4. 2012 Ölümle İlgili Sözler, Ölümle İlgili Mesajlar

2012 Ölümle İlgili Sözler, Ölümle İlgili Mesajlar

Bu konu; 2012 ölüm mesajları, ölüm sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, elbette ki hiçbir derdin çaresi ölüm değildir. Ölüm, intihar zayıf karakterli , aciz insanların ya da aklını kaybetmişlerin yapabileceği bir eylemdir. Ancal bazı durumlar geliyor ki, hayatın gidişine, dert ve sıkıntılara, karşılıksız aşklara isyan edecek noktaya geliyor, duygularımızı ifade...
  5. Hamilelik  ilgili

Hamilelik ilgili

Hamilemiyim bilmiyorum eşimle ilişkiye girdik içime boşaldı ama hamilemiyim bilmiyorum biri bana yardjm etsin

Sayfayı Paylaş