gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

' Girls Aloud' Her Ayı Kendilerinden Oluşan 2009 Takviminde Göz Dolduruyor...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İNGİLTERE'NİN SON DÖNEMDE ÇIKARDIĞI EN BAŞARILI KADIN POP VOKAL TOPLULUKLARINDAN ' GİRLS ALOUD' HER AYI KENDİLERİNDEN OLUŞAN 2009 TAKVİMİNDE GÖZ DOLDURUYOR... Grup elemanları Nadine Coyle, Sarah Harding, Nicola Roberts ve Kimberley Walsh'ın nefes kesici pozlar verdiği takvim çok yakında piyasada. Hepsi birbirinden çekici bu kızlar 'Girls Aloud'u ITV'nin 2002 yılında düzenlediği popstar yarışmasında kurmuşlardı. Bir elin nesi var, iki elin sesi var mantığından yola çıktıkları grup İngilizler tarafından oldukça seviliyor. TMF ödülüünü kazanan grup, İngiltere'nin en prestijli ödülü 'Brit Awards'a da aday gösterilmişti.

' Girls Aloud' Her Ayı Kendilerinden Oluşan 2009 Takviminde Göz Dolduruyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Gözün Aydın

Nilüfer - Gözün Aydın

beni kalbimden vurdun gözün aydın Kimine hayatı dar getirir (zindan eder) Kimine adaleti var Bu okulu herkes zor bitirir Aşkın asaleti var Senden bak neler istiyorum Hem canım ol hem hayat ışığım Söylüyorum bak utanmıyorum Aşığım sana Beni kalbimden vurdun gözün aydın Bu büyük şansı kaçırmazdım ben olsaydım
  2. Kylie 2009 takvimine özel pozlar vermiş

Kylie 2009 takvimine özel pozlar vermiş

YIL SONU ÇIKIYOR AVUSTRALYALI ÜNLÜ ŞARKICI KYLİE MİNOGUE, 2009 YILI TAKVİMİ İÇİN OBJEKTİFLERİN KARŞISINA GEÇTİ. HAYRANLARI İÇİN HAZIRLADIĞI ÖZEL TAKVİMDE GÜZEL YILDIZ, BİRBİRİNDEN SEKSİ POZLAR VERDİ.. İki yıl önce göğüs kanserini yenerek hayranlarını sevince boğan ünlü şarkıcı Kylie Minogue, geçtiğimiz günlerde 2009 yılı özel takvimi için objektiflerin karşısına geçti. 40 yaşında...
  3. Bebeklerin Aşı Takvimine Hepatit A Aşısı da Eklendi !

Bebeklerin Aşı Takvimine Hepatit A Aşısı da Eklendi !

Bu konu; aşı takvimine hepatit A aşısı eklendi konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz, eğer bebek bekliyorsanız bilmeniz gereken bir haber vereceğiz sizlere. Artık aşı takvimine hepatit A aşısı da eklendi. Sağlık Bakanlığının yaptığı açıklamaya göre hepatit A aşısı artık çocukluk dönemi aşı takviminde yer alacak. İşte detaylar... Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ''Eylül 2012...
  4. Derya Baykal Örgü Panço Modelleri Bu Modeller Göz Dolduruyor

Derya Baykal Örgü Panço Modelleri Bu Modeller Göz Dolduruyor

Derya Baykal Örgü Panço Modelleri- Derya Baykal eski programı olan Derya'nın Dünyasında yapılan çok şık panço örneklerini sizlerle paylaşmak istedim meleklerim. Hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alan pançolar da şallar gibi özel yere sahip. Hele bir de el emeği göz nuru modeller hanımları etkiliyor gerçekten. Derya baykal örgü panço modelleri arasında da çok özel örnekler var. Derya...

Sayfayı Paylaş