gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Git diyemedim ama git

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Vazgeçmeyi baştan kabullenmiş,nasır tutmuş bir yüreğim var artık!

Her zaman vazgeçmek için sevmiştim seni;Çünkü birgun bir yerlerde biteceğini,bitmese bile bitirilecegini biliyordum;ama hiçbir zaman unutmak icin sevmemiştim seni....

Baştan kabullenmiştim gidecegini,yüregimin alevlerle yanacağını.
    Herşeye rağmen başlamıştım bu sevdaya,göze almıstım beni bekleyen alevleri,yüreğime saplanmayı bekleyen sivri okları....

Bütün eksiklerinle kabul etmiş;Bütün saf duygularımla sevmiştim seni...

Delilik miydi? Bilmiyorum....

Ve şimdi gidişini sessiz soluksuz izliyorum. Diyecek tek bir sözüm yok;Çünkü bunu biliyordum:Gidecegini,ardından yaşlı gözlerle baka kalacağımı!!

Canım çok yanıyor ama susuyorum,seninde canın yansın istemiyorum.Konuşsam,gözlerimden boşalacak çaglayanı tahmin edebildiğim icin susuyorum.İçimde çiğlik atan kalbimi susturmak icin derin bir nefes alıyorum....

Git demek gelmiyor içimden ama gitmen gerek biliyorum.

"Ağlama sakın ardımdan,sonumuz yoktu bizim,erken olmasi iyi oldu.Biraz canımız acıyacak ama alışacağız" diyorsun.

"Biraz mı??" diyorum icimden BİRAZZ!!!

ve ekliyorsun "Ağlama,ağladığını görmeye dayanamam,üzülürüm....

Yüzümde zoraki bir tebessüm susuyorum....İçimden bir çığlık kopuyor:"Mutlu ol iki gözüm ağlamıyorum.....Herşeye rağmen sevdim seni seviyorum..... Ama birşey söylememek,ağlamamak için sıktığım dudaklarım mani oluyor sözcüklerin dışarı çıkmasına susuyorum....

GİDİYORSUN.......

SUSUYORUM.....

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Git diyemedim ama git
    Çünkü birgun bir yerlerde biteceğini,bitmese bile bitirilecegini biliyordum;ama hiçbir zaman unutmak icin sevmemiştim seni....

ne acıdır insanı mahveder bu duygular ya

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu yazı çok güzel annem ...Yorum için teşekkürler

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Modummm :) benişimm benimm buda diğerleri gibi güzeldi....
    Teşekkürler canım benimm

Git diyemedim ama git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ama Gittin..

Ama Gittin..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...

Sayfayı Paylaş