gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

git..gitme.. arasında kalmış bi aşk

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Bir duygunun esiri aklım sadece delicesine yaşamak var seni seninle.. Özgürlüğün pençesinde kıvranırken düşüncelerim hep sen varsın düşüncelerimde Sen gözlerimdeki hayal bakışlarımdaki tutarsızlık sen gecem sen gündüzüm gibisin
    Bir yolun başındaki kararsızlığım başlamak istediğim
    ama bir o kadar da korktuğum bir yol..
    Seni istiyorum geceler boyu karşımda korkmadan dokunmak için sana
    içimdeki yangınların ötesinde sarılmak hiç bırakmamacasına

Git!! Git artık sen bana çok gibisin.
    Kahvemin kokusuna sinme.
    Aynada seni görmek istemiyorum.
    Sesini de al git başımdan.
    Gecelerde seni istemiyorum.

Yok hayır gitme...Gidersen yıkılır bu gönül seni ister.
    Sarhoş bir edayla bakarken başkalarına.
    Yoo, gitme; herşeyim senin olsun.Sen bende kal ne olur.
    Beni bırakırsan paramparça olur dünyam..
    Kurduğum sırça köşk yıkılır hayallerimle birlikte.
    Ama hayır git.
    .Git ki sana alışmışlığım son bulsun
    .Artık kokunu burnumda hissetmek ve bununla yaşamak istemiyorum.
    Aldığım havaya seni sığdırmak, yediğim ekmeğe sen gibi bakmak istemiyorum.
    Al anılarını da çek git benden.
    Git...me gitme. gidersen yok bedenim ben yokum canımda can gibisin, senin gitmen benim yok olmam demek.

GİTME BEDELİ NEYSE BEN YİNE ÖDERİM!!!.

git..gitme.. arasında kalmış bi aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biten aşk......

biten aşk......

Aşkı ben mi tanımlayacağım şimdi ve bu bitmez soruların cevaplarını… Aşk bana göre bir tutku, bir macera ve hayal ürünüydü sadece o kadar… Biri çıkmıştı karşıma yalnızlığın en ağır idamlarında… Sevmeli miydim ve sevgili olmalı mıydım bir türlü karar veremiyordum… Ama onun o manalı gözleri ve içten gülümsemesi içimi ısıtıyordu… Belki de tutunacak dalımı da bulmuştum, yalnızlığın en ağır...
  2. Sen Git AŞk Bana KaLsıN....(Mehmet COŞKUNDENİZ)

Sen Git AŞk Bana KaLsıN....(Mehmet COŞKUNDENİZ)

mehmet coşkundeniz sen git aşk bana kalsın mehmet coşkundeniz ayrılık yazıları yazıları şiirleri sen git aşk bana kalsın Sizin de eliniz ayağınız birbirine dolanmaz mı âşık olduğunuzda... Sabahın kör vakitlerinde ne yapacağınızı bilmez halde yatağınızda debelenip durmaz mısınız aşk varsa.... Aşk girdiği her yüreği darmadağın eder, kimi zaman bir uçurtmaya takılıp gökyüzünde uçarsınız...
  3. Ya Allah Aşkına Bi Git Yaa !!

Ya Allah Aşkına Bi Git Yaa !!

Bir gün bir genç kız arkadaşıyla buluşmak için kafeye gitmiş oturup kızı beklemeye başlamış. Bir de bakmış ki iki üç masa ileride Kadir İnanır oturuyor. Hemen gitmiş yanına: -Kadir abi bir imza alabilir miyim? demiş. Kadir inanır: -Tabi. demiş vermiş imzayı genç gitmiş oturmuş yerine. Birkaç dakika geçmiş genç kalkmış yerinden -'Kadir abi birazdan kız arkadaşım gelecek geçerken bir selam...
  4. Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı)

Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı)

[MEDIA] Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı) Şarkı Sözleri Şimdi çatı katında inziva vakti Nerede aranacak haklının hakkı ? Dinlemeliydim vaktinde aklı Seni unutmaya çalışmak da varmış Bana bıraktıklarınla teselli avında Demek ki elleri boş dönmek de varmış, Bu günleri görmek de varmış Yarın hatırımı sorsan ne olur ? Bugün hevesimi kırdın bir kere ! Gitme! dememle kalsan ne...
  5. Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

[MEDIA] Gel açılsın artık perde Senle ben baş rolde Hiç bitmesin bu oyun Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme Söyleyemediğim sözlerimi dilemezler Gerçek sandığım aşklardan Benim olmayan hayattan Hep benle kal gitme Hep benle kal gitme

Sayfayı Paylaş