gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Git Yada Gidiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Git Yada Gidiyorum

Çok güzelmiş....:hıms:
    Teşekkürler..

3. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Git Yada Gidiyorum

bayıldım bayıldımmmmm :)

Git Yada Gidiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yar..gidiyor musun..?  git--me

yar..gidiyor musun..? git--me

yar..gidiyor musun..? g i t m e ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun...kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe?ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..!yağmur,çamur,sel bundan sonrası..!ayrılık değil deme... GiTMe...ayrılık olur bir adım sonrası... Biliyor...
  2. Gittin ya...

Gittin ya...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gittin Ya Ardından Senin Gibi Olabilmeyi İstemedim Bende!... Gitmek İstedim Yokluğuna Boyalı Bu Soğuk Şehirden!... Sırf Yokluğuna Şahit Olmamak İçin Gitmek!... Oysa, Yağmurun Nemini Taşıyan Sokak Kaldırımlarında Kayboldu, . . .HER DEFASINDA ÜRKEK ADIMLARIM. . . alintidir

Sayfayı Paylaş