gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gitar Şeklinde Kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

gitarlı kolye gitarlı kolyeler gitar şeklinde kolye gitar kolyeler Bence gitarın ayrı bir havası vardır bana hep özgürlüğü ve çılgınlığı anlatır. Tabi bu takılarda da kendini gösterir. Ben bunları kullanmayı çok severim bir ara manyak gibi gitarlı kolye ucu arardım her yerde sonuç olarak koleksiyon halinde gitarlı kolyelerim oldu :D:D:D

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gitar Şeklinde Kolyeler
    Müzik düşkünlerine birkaç gitar kolyede benden :)

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol pasim bunlar benim gözümden kaçmış demek:D:D emeğine sağlıkk:)

4. kıwı

kıwı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rıtmın sesi kolyelerede vurmus :)

5. ayse yilmazo

ayse yilmazo Forum Okuru

Merhaba,2.resimdeki kirmizi gitar olan kolye ucunu nereden aldiniz acaba ,hatirliyor musunuz? :)

Gitar Şeklinde Kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolyeler

Kolyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kolye

kolye

Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...
  3. Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Meleklerim son zamanlarda moda bir tuhaflaşmaya başladı. Özellikle küpeler sanki başkalaşıma uğradı :) Sigara izmariti şeklinde bile küpe yapıyorlar yani :) Bunun yanında fermuar şeklinde,kız-erkek şeklinde,düğme şeklinde küpeler de yapılıyor. Bunları çoğunuz görmüşsünüzdür fakat şimdi göstereceğim kolye ve küpeleri ben ilk defa gördüm ki bire çoğumuz ilk defa göreceğiz :D Çok ilginç küpelere...

Sayfayı Paylaş