gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gitarcı - Benide Al

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gitarcı benide al Dalga sesleri hala kulaklarımda Dokunamaz oldum canım o ipek saçlarına )2

Seviştiğimiz kumsallar
    Artık çok uzak bana
    Dolşamaz oldum canım )
    Şehrinin sokaklarında )2

Ateşlerle yanarken
    Bekledim baş ucuma
    Dönemezdin çaresizdim
    Bunu bile bile haykırdım sana

Benide al, benide al yanına
    Çok görme sevgilim, seni bana

Her geceağlar oldum
    Acı çektirme bana
    Dön artık sevgilim
    Aşk dolu kucağıma

Telefonlar yetmiyor seninle olmama
    Dokunmak istiyorum, özgürce her yanına

Ateşlerle yanarken
    Bekledim baş ucuma
    Dönemezdin çaresizdim
    Bunu bile bile haykırdım sana

Benide al, benide al yanına
    Çok görme sevgilim, seni bana

Gitarcı - Benide Al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alinti

alinti

merhabalar...ben resim alinti yaparak onun altina mesaj yazip gonderemiyorum her seferinde mesajin cok kisa diyo,uzatiyorum mesaji gene kisa diyo...ne yapmaliyim...
  2. Gitarcı - Sultan

Gitarcı - Sultan

Sel oldu kalbimin ağrısı Sonbahar ömrümün yarısı Bir nefes gözümde tüm dünya bilirim Yalandı gerisi Aşktan yanıyor dağlar Geçti o güzel yıllar Hasret acımız olsun Bir gün elbet kavuşur yollar Kederi bırak sultan Yeter ağlama Yüreğime hasret düşer her damlada Kederi bırak sultan Yeter ağlama Yüreğime aşkın düşer her damlada
  3. Gitarcı - Ne Desem

Gitarcı - Ne Desem

Ne bir düşüm gerçek oldu dünyada Ne de bir kuş uçtu, ıssız tarlamda Ne bir haber geldi, gittiğin yerden Ne de gözüm aldım, karşı dağlardan Bir yanımda dağlar, bir yanım sevda Anladım ki herşey yalan, yalan bu dünya Bir yanı karanlık, bir yanı mavi Bir yanımda sevmek varsa, bir yanı fani [Nakarat] x2 Ne desem seni geriye getirmez Ne desem acımı bitiremez(yok edemez) Ne desem boşa geleceğimiz...
  4. Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Bu eylül akşamında O güzel deli gözlerini Görebilmek için canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde İçim dışım ızdırap Bir çıkış yolu bilmiyorum Bana dönmen için Canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde Her akşam fırtına kar yağmur Gezdiğimiz yerlerde Her akşam uğruna ağlıyorum Sen hiç bilmesen bile Ruhumdan ayrılığını koparıp Unutmak istiyorum seni Unutamıyorum
  5. alıntı

alıntı

Toprak su ve havanın omuz omuza verdiği ortamda zemini tımar etmek kolaydır mühim olan çorak yerlerde cennetler meydana getirmekti

Sayfayı Paylaş