gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu eylül akşamında O güzel deli gözlerini Görebilmek için canımı verirdim
    Nerdesin nerdesin
    Nerdesin nerde

İçim dışım ızdırap
    Bir çıkış yolu bilmiyorum
    Bana dönmen için
    Canımı verirdim
    Nerdesin nerdesin
    Nerdesin nerde

Her akşam fırtına kar yağmur
    Gezdiğimiz yerlerde
    Her akşam uğruna ağlıyorum
    Sen hiç bilmesen bile
    Ruhumdan ayrılığını koparıp
    Unutmak istiyorum seni
    Unutamıyorum

Gitarcı - Bu Eylül Akşamında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitarcı - Sultan

Gitarcı - Sultan

Sel oldu kalbimin ağrısı Sonbahar ömrümün yarısı Bir nefes gözümde tüm dünya bilirim Yalandı gerisi Aşktan yanıyor dağlar Geçti o güzel yıllar Hasret acımız olsun Bir gün elbet kavuşur yollar Kederi bırak sultan Yeter ağlama Yüreğime hasret düşer her damlada Kederi bırak sultan Yeter ağlama Yüreğime aşkın düşer her damlada
  2. Gitarcı - Ne Desem

Gitarcı - Ne Desem

Ne bir düşüm gerçek oldu dünyada Ne de bir kuş uçtu, ıssız tarlamda Ne bir haber geldi, gittiğin yerden Ne de gözüm aldım, karşı dağlardan Bir yanımda dağlar, bir yanım sevda Anladım ki herşey yalan, yalan bu dünya Bir yanı karanlık, bir yanı mavi Bir yanımda sevmek varsa, bir yanı fani [Nakarat] x2 Ne desem seni geriye getirmez Ne desem acımı bitiremez(yok edemez) Ne desem boşa geleceğimiz...
  3. Gitarcı - Benide Al

Gitarcı - Benide Al

gitarcı benide al Dalga sesleri hala kulaklarımda Dokunamaz oldum canım o ipek saçlarına )2 Seviştiğimiz kumsallar Artık çok uzak bana Dolşamaz oldum canım ) Şehrinin sokaklarında )2 Ateşlerle yanarken Bekledim baş ucuma Dönemezdin çaresizdim Bunu bile bile haykırdım sana Benide al, benide al yanına Çok görme sevgilim, seni bana Her geceağlar oldum Acı çektirme bana Dön artık sevgilim...
  4. MiaMİ AkŞaMlaRI

MiaMİ AkŞaMlaRI

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. gönlümde akşamları karşılıyorum bugün

gönlümde akşamları karşılıyorum bugün

gönlümde akşamları karşılıyorum bugün…sevdiğim! gözyaşına yeminlim!... sen ağlıyorsun ya, sen sahte sevdalara intizarsın ya… kalamam sende, bırak gideyim… sen mutlu ol!... bekleyenim bir kara haberse, durma önümde!... bırak!...kurşunlara geleyim! ne kalır ki ardında… ağ olmuş kalbim… bir gazap akşamı inliyor bedduanla… tesellim ağlar…günahsızım ağlar… meçhul bir sevda yanığına… bir melek...

Sayfayı Paylaş