gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gitarcı - Ne Desem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne bir düşüm gerçek oldu dünyada Ne de bir kuş uçtu, ıssız tarlamda Ne bir haber geldi, gittiğin yerden
    Ne de gözüm aldım, karşı dağlardan

Bir yanımda dağlar, bir yanım sevda
    Anladım ki herşey yalan, yalan bu dünya
    Bir yanı karanlık, bir yanı mavi
    Bir yanımda sevmek varsa, bir yanı fani

[Nakarat] x2
    Ne desem seni geriye getirmez
    Ne desem acımı bitiremez(yok edemez)
    Ne desem boşa geleceğimiz yok
    Ne desem bu aşkı silemez

Ne bir düşüm gerçek oldu dünyada
    Ne de bir kuş uçtu, ıssız tarlamda
    Ne bir haber geldi, gittiğin yerden
    Ne de gözüm aldım, karşı dağlardan

Bir yanımda dağlar, bir yanım sevda
    Anladım ki herşey yalan, yalan bu dünya
    Bir yanı karanlık, bir yanı mavi
    Bir yanımda sevmek varsa, bir yanı fani

[Nakarat] x2

Kapılar yüzüme kapanıverdi
    Bu gece daha çok sensiz
    Bir hüzün omuzuma konuverdi.
    Yanıyor içim çaresiz

Gitarcı - Ne Desem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitarcı - Sultan

Gitarcı - Sultan

Sel oldu kalbimin ağrısı Sonbahar ömrümün yarısı Bir nefes gözümde tüm dünya bilirim Yalandı gerisi Aşktan yanıyor dağlar Geçti o güzel yıllar Hasret acımız olsun Bir gün elbet kavuşur yollar Kederi bırak sultan Yeter ağlama Yüreğime hasret düşer her damlada Kederi bırak sultan Yeter ağlama Yüreğime aşkın düşer her damlada
  2. Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Bu eylül akşamında O güzel deli gözlerini Görebilmek için canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde İçim dışım ızdırap Bir çıkış yolu bilmiyorum Bana dönmen için Canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde Her akşam fırtına kar yağmur Gezdiğimiz yerlerde Her akşam uğruna ağlıyorum Sen hiç bilmesen bile Ruhumdan ayrılığını koparıp Unutmak istiyorum seni Unutamıyorum
  3. Gitarcı - Benide Al

Gitarcı - Benide Al

gitarcı benide al Dalga sesleri hala kulaklarımda Dokunamaz oldum canım o ipek saçlarına )2 Seviştiğimiz kumsallar Artık çok uzak bana Dolşamaz oldum canım ) Şehrinin sokaklarında )2 Ateşlerle yanarken Bekledim baş ucuma Dönemezdin çaresizdim Bunu bile bile haykırdım sana Benide al, benide al yanına Çok görme sevgilim, seni bana Her geceağlar oldum Acı çektirme bana Dön artık sevgilim...
  4. desen desen elektirik düğmeleri

desen desen elektirik düğmeleri

çok güzeller tablo gibiler:) kaynak:canpare.com
  5. ruhunuz desen desen mi *

ruhunuz desen desen mi *

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş