gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gitarcı - Sultan

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sel oldu kalbimin ağrısı
    Sonbahar ömrümün yarısı
    Bir nefes gözümde tüm dünya bilirim
    Yalandı gerisi

Aşktan yanıyor dağlar
    Geçti o güzel yıllar
    Hasret acımız olsun
    Bir gün elbet kavuşur yollar

Kederi bırak sultan
    Yeter ağlama
    Yüreğime hasret düşer her damlada
    Kederi bırak sultan
    Yeter ağlama
    Yüreğime aşkın düşer her damlada

Gitarcı - Sultan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitarcı - Ne Desem

Gitarcı - Ne Desem

Ne bir düşüm gerçek oldu dünyada Ne de bir kuş uçtu, ıssız tarlamda Ne bir haber geldi, gittiğin yerden Ne de gözüm aldım, karşı dağlardan Bir yanımda dağlar, bir yanım sevda Anladım ki herşey yalan, yalan bu dünya Bir yanı karanlık, bir yanı mavi Bir yanımda sevmek varsa, bir yanı fani [Nakarat] x2 Ne desem seni geriye getirmez Ne desem acımı bitiremez(yok edemez) Ne desem boşa geleceğimiz...
  2. Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Gitarcı - Bu Eylül Akşamında

Bu eylül akşamında O güzel deli gözlerini Görebilmek için canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde İçim dışım ızdırap Bir çıkış yolu bilmiyorum Bana dönmen için Canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde Her akşam fırtına kar yağmur Gezdiğimiz yerlerde Her akşam uğruna ağlıyorum Sen hiç bilmesen bile Ruhumdan ayrılığını koparıp Unutmak istiyorum seni Unutamıyorum
  3. Gitarcı - Benide Al

Gitarcı - Benide Al

gitarcı benide al Dalga sesleri hala kulaklarımda Dokunamaz oldum canım o ipek saçlarına )2 Seviştiğimiz kumsallar Artık çok uzak bana Dolşamaz oldum canım ) Şehrinin sokaklarında )2 Ateşlerle yanarken Bekledim baş ucuma Dönemezdin çaresizdim Bunu bile bile haykırdım sana Benide al, benide al yanına Çok görme sevgilim, seni bana Her geceağlar oldum Acı çektirme bana Dön artık sevgilim...

Sayfayı Paylaş