Gitarda akorların yerleri- resimli | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

Gitarda akorların yerleri- resimli

Konu, 'Müzik Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fm akoru gitarda akor yerleri akor yerleri akorların gitar Gitar akorlarının resimli gösterimi. Fazla bilinmeyen akorlarda var. işinize yarayacaktır.
    gitarda akorların yerleri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Aralık 2015
Gitarda akorların yerleri- resimli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gitar nasıl akor edilir?

gitar akoru nasıl yapılır gitar akordu nasıl yapılır akoru ayarlanır klasik akordu akorları Gitarin telleri soguk ve sıcak havadan etkilenir,gözle görülemeyecek kadar esner,bunun sonucunda ya kisalir ya da uzar,bu durum frekansını degiştirir ve akortu bozulur. Gitar degişik sekillerde akort edilebilir; 1)Kulaktan(ileri düzeydekiler için) 2)Akortlu bir çalgidan ses alarak,akort...
  2. Sönmüyor Ateşimiz - Berker gitar akoru

gitar şarkı notaları ya kendini bırak bana akor gitar solo şarkı notaları solo Em Am Ya kendini bırak bana Bm Ya da beni bana bırak da yaşayayım Em Bu nasıl ayrılık Am Bm Bir daha gelme gelme de alışayım C Am D Ben senin yalnız kalışlarında G Tek adresin olamam C Am Ya benim ol...
  3. genel gitar akorları

gitar akorları ğğğğğ ğğ ğğğ
  4. Gitar Akorları

sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m A / La Major Am / La Minör B / Si Major Bm / Si Minör C / Do Major Cm / Do Minör D / Re Major Dm / Re Minör E / Mi Major Em / Mi Minör F / Fa Major Fm / Fa Minör G / Sol Major Gm / Sol Minör Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La...
  5. Can Bonomo gitar akorları

Can Bonomo Şarkıları gitar akorları Can Bonomo Bana Bir Saz Verin gitar akorları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Can Bonomo'nun şarkılarının gitar akorlarını, sizlerle ve gitar çalan misafirlerimizle paylaşıyoruz. İşte size Can Bonomo şarkılarının gitar akorları :) Bana Bir Saz Verin A Bb Haydi! Yalan oldular ama yalanlar söylediler A Bb Ama sen beni sev bi, bak yine...

Sayfayı Paylaş