gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

GitaRın Getirdiği Karizma

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

GitaRın Getirdiği Karizma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karizma puanı

Karizma puanı

Karizma puanı neye göre artıyor merak ettim.Bilgilendirirseniz sevinirim.
  2. karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizmana karizma katacak karizma nickler:)

karizma nickler güvenmiyorum nickleri değmezmiş sana nickleri değmezmiş ne ben sezarım ne sen brütüs 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun...
  3. Genomun Getirdikleri

Genomun Getirdikleri

Genom bir hücrenin tüm kromozomlarının sahip olduğu genetik bilgidir. Gen haritası ise hücreden saf olarak elde edilen DNA molekülünün sahip olduğu tüm nükleotidlerin (3.2 milyar kadar)sırasının belirlendiği çalışmaları kapsar.Böylece de DNA’nın sahip olduğu tüm genlerin moleküler yapısı ve işlevleri belirlenmiş olur. Teknoloji insan bedenine girdi. Bunu normal kabul edip direnç...
  4. Karizma nickler

Karizma nickler

1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun 3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum… 4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice...
  5. Karizma Gitti

Karizma Gitti

memati, gürkan uygun, kurtlar vadisi, gündoğan, ilgili bilgiler burada. Kurtlar Vadisinin Mematisi ailesiyle denize girerken objektiflere yakalanmış ve bakın ne demiş arkadaşlar Kurtlar Vadisi Pusu'nun 'Memati'si Gürkan Uygun, eşi Şebnem ve kızı Mihriban Balım'la Gündoğan'da tatil yapıyor. Denize giren, voleybol oynayan Uygun, bir ara deniz yatağıyla keyif...

Sayfayı Paylaş