gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gitme ne olur bırakıp gitme

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ne olur bırakıp gitme gitme ne olur bırakıp güllü nolur güllü [​IMG]
    Dur ne olur gitme yüreğimden,Dur ne olur bile diyemeden gittin..Şimdi bilmem kaç zaman sürer bu ayrılığa alışmak..Belki biraz canım yanacak,ilk başlarda kabullenemeyeciğim,zor gelecek nefes almadan yaşamak..

Sen hiç bilmedin nefesim olduğunu,söyleyemedim ki..Nefesimsin diyemedim ki,Şimdi sana kal gitme diyebileyim.Alışmıştım her sabah sesinle uyanmaya,sesimle uyandırmaya..sesini duyunca günüm bir başka güzel oluyor demiştin ya ben her sabah senden önce uyanıpta seni aramaya alıştırmıştım kendimi.

Geceleri olurda rüyalarında görürsün diye geç saatlere kadar telefon sohbetlerini nasıl unuturum şimdi.offf içim daralıyor düşündükçe sensiz geçecek günleri,sesinden yoksun geceleri..alışmak mı çok zor..sevgi aldatmaz ama ya seven aldatırsa demiştin ya ben seni hiç aldatmadım ki sevdiğim.

peki şimdi neden bu zamansız gidişin bu yürekten.yokluğunda atarmı bu yürek,nefes alırmı bu beden sanıyorsun.Sensiz bir hayatı istemiyorum,seni zor buldum bu kadar kolay kaybetmek istemiyorum ne olur ne olur gitme yüreğimden.kal eskisi gibi...
    uzakta ol ama çıkma bu yürekten sesini duymaktan mahrum etme beni.sevdiğini söyleme,özlediğini söyleme arada bir de olsa aşkım,canım,hayatım derdin ya onuda deme istemem yeter ki gitme bu yürekten.

Sevdiğim,nefesim,biricik sevgilim gitme diyebilseydim bunları söyleyecektim...Keşke gitme diyebilseydim gitme,gitme,GİTME KAL BU YÜREKTE......

GİTME NE OLUR BIRAKIP GİTME
    SENSİZ YAŞAYAMAM BEN BÖYLE
    GİTME NE OLUR BIRAKIP GİTME
    BİR ÖMÜR BOYU YAŞAYAMAM BÖYLE...

alıntı

Gitme ne olur bırakıp gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Bırakıp Gitme

Güllü - Bırakıp Gitme

Anılar hatıralar yaşanmış o yıllar Gel herşeye yazık etme Sensiz yaşamak zulüm dayanamam ölürüm Beni bırakıpda gitme.. Ben sensiz ne yapar nasıl yaşarım Hep çıkmaza düşer sensiz yollarım ne olursun gitme dur yalvarırım Beni buralarda bırakıp gitme.. Bırakıp gitme,bırakıp gitme.. Sensiz yaşayamam beni terk etme! Sevemem başka bir yar gel etme dünyamı dar Beni bırakıpda gitme.. Silinmez bu...
  2. beni bırakıp gitme

beni bırakıp gitme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. BU CAN SENSİZ YAŞAYAMAZ ...Ne olur bırakıp gitme...

BU CAN SENSİZ YAŞAYAMAZ ...Ne olur bırakıp gitme...

BU CAN SENSİZ YAŞAYAMAZ Melek bile saçlarını okşamaya kıyamaz Severm de unutamam diye gözlerine bakamaz Ne olur bırakıp gitme Bu can da sensiz yapamaz Rüzgar incitirim diye yüzüne vuramaz Kararsız kalır da ellerini doyasıya saramaz Ne olur bırakıp gitme Bu can da sensiz kalamaz Güneş sen uyurken doğamaz Etrafını aydınlığa boğamaz Seni bir daha göremeyeceğini duysa Ufukta da olsa batamaz...
  4. Tripkolic - Ne Olur Gitme

Tripkolic - Ne Olur Gitme

Bu muydu bizim bitmez aşkımız Ah yanar kalbin ellerimde Yok ki çare gel gitme Aşkımızı terketme Öldüm ben aşkından Yok bir çare gel gitme Hayatımda görmedim ben Böyle sevme terketme Hayatımda tanımadım ben senin gibi Sahte dolmaz gönüllerde Yaşadığın sevgilerde kahpe adın Belimde mızrak kalbimde İçtim yine sevgilim sana Şerefine değil şerefsizliğine Eğildim yine önünde gözlerim Yaş doldu ne...

Sayfayı Paylaş