gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

GiTme yÜreĞim GiTme

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: GiTme yÜreĞim GiTme

duygu yüklendi canım yüreğimize güzel olmuş emeğine sağlık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: GiTme yÜreĞim GiTme

çok güzel olmuş canım..sen bu gün sanırım çok yogun duygular içindesin..romantizm dorukta mı yoksa:D

GiTme yÜreĞim GiTme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğim yine gitme zamanı!

yüreğim yine gitme zamanı!

Dinle beni yüreğim...sadece ve sessizce dinle....ve selam et yüreğim...sevdaya aşka dair ne varsa hepsine selam et. ........ Bir yalvarışla çıkmıştık yola biz...bir haykırışla...umutlarımızı anlatmıştık susayan gönüllere.....biz sevdanın esiriydik yüreğim....biz aşk askeriydik... Şimdi bir köşede bükükse boynumuz...ağlıyosak hala,incilmişsek yine toparlanma zamanı yüreğim....bu...
  2. gitme..

gitme..

yar..gidiyor musun..? G İ T M E ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun... kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe? ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..! yağmur,çamur,sel bundan sonrası..! ayrılık değil deme...GiTMe... ayrılık ayrılık olur bir adım sonrası......
  3. Gitme...

Gitme...

Alıp gitme ellerini, alıp gitme gülüşlerimi, götürme düşlerimi. Sen benden gittin gideli öyle bıktım ki sensiz kendimden....
  4. gitme...

gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak çöplerin içine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece yüregim binlerce parçaya bölünüyor ve her bir parça milyon kere parçalaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak...

Sayfayı Paylaş