gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Gitmek Değil Mesele

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

mesele gitmek değil gitmek değil mesele

Gitmek Değil Mesele konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gİtmek

Gİtmek

"Senden gitmem gerek." diye başlayan bir giriş yapmam gerek. Farkındayım. Senden gitmem gerek de bunu sana nasıl anlatacağım. Tüm hücrelerim sana sevda çağlarken, nasıl inandıracağım seni büyüyü bozmamız gerektiğine. Ben seni "gerçekten" severken gidebilcek miyim ya da gitmeyi becerebilecek miyim, o da ayrı bir soru. Kendime soramadığım, sorduğumda yanıtsızlığına...
  2. Arkadan gitmek

Arkadan gitmek

Rüyada birisinin arkasindan gitmek, bir dostunuzun sevinçli bir haber vermek üzere sizi aramakta olduguna isaret sayilir.
  3. Mirkelam - Mesele

Mirkelam - Mesele

ister yakın ister uzak kapkarışık duygular ister uzun ister kısa aşktan yana kaygılar ister büyük ister küçük herkesin içinde ister sarışın ister esmer seç gönlünce (NAKARAT) NE OLMAK YADA OLMAMAK NE ÖLMEK YADA ÖLMEMEK SEVMEK YADA SEVMEMEK İŞTE BÜTÜN MESELE BU ister dursun ister sürsün bu şarkı çok karışık ister uysun ister uymasın duyguma alışık ister evet ister tersi karşılıklı duygular...
  4. küçük bi mesele  :)

küçük bi mesele :)

Arkadaşlar yardım ediyorlar şimdi buraya yazmanıza suan gerek yok ssaolunn Yarın bizim evdeki kişilerden birinin doğum günü ama oda yarın şehşr dışına gidecek ona hediye almam gerekirdi önceden ama unuttum şimdi internet sitelerinden hemen sipariş vermek istiyorum yarına gelmesi için ama ne alacağımı bilemiyorum vede internet sitelerinde heps* bura** da . com diye bir site var süper hızlı...
  5. Mesele Kuyumcu Bulmaktır...!!

Mesele Kuyumcu Bulmaktır...!!

arkadaşlar mail olarak geldi bana bu yazı,ve gerçekten çok hoşuma gitti.sizlerle de paylaşmak istedim,buyrun.... Vaktiyle bir bilge hoca, yıllarca yanında yetiştirdiği öğrencisinin seviyesini öğrenmek ister. Onun eline çok parlak ve gizemli görüntüye sahip iri bir nesne verip: "Oğlum" der, "Bunu al, önüne gelen esnafa göster, kaç para verdiklerini sor, en sonra da...

Sayfayı Paylaş