gebe
  1. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

** Gitmelisin... **

Konu, 'Çöplük' kısmında ebrulim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ** Gitmelisin... **

gitmeni hiç istemedim...

gitmeyi hiç istemedim...

Emeğine sağlık cnm....

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: ** Gitmelisin... **

cok gzldi emegine saglik....

paylasim icin tsk

** Gitmelisin... ** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitmeli Buralardan

Gitmeli Buralardan

Şimdi sen işyerinde falansındır. Yanağına elin dayalı sıkılmaktasındır. Hep yarınlardadır aklın. Ya da gazeteyi almış tersyüz etmektesindir sıkıntıyla. Haklısın. Evet haklısın: Gitmeli buralardan. Gitmeli! Denizin betonlar içine sıkıştırılmadığı yerlere gitmeli. Gökyüzünün sokak aralıklarına bölünmediği, Kesintisiz Gökyüzü Diyarlarına gitmeli. Küçük bir çantayla, her şeyi evde unutarak,...
  2. ***Gitmelisin***

***Gitmelisin***

Bu gece yüreğime bir hançer de ben saplıyorum Hani o hayattan kalma nasırların ta içine İşte karşımda yine o bildik uçurum İşte ayrılık uzanıyor önüme Biliyorum,ay isyan ediyor bu gece bana Çevresini saran bulutlardan bir çığlık kopuyor Halka halka Ve yıldızlar dökülüyor Belki yeniden demem için… Hani,olur ya… Ayrılığın acı tortusu kulaklarımda uğulduyor Ve gözlerim pınarlarına...
  3. Çanakkale de Nereye Gitmeliyim ?

Çanakkale de Nereye Gitmeliyim ?

çanakkale resimleri yöresel yemekleri otelleri denizi hakkında bilgiler Merhaba arkadaşlar; bayram tatilinden döndük ama bu sene ramazan ağustos ayına denk geldiği için yıllık iznim geç kaldı ve ancak eylülde kullanabileceğim. Planımız Çanakkale'ye gidip gezmek eğlenmek ama Çanakkale hakkında hiç bir bilgim yok. Çanakkalenin Yöresel yemeklerini tatmak istiyorum, Şehitlikleri gezmek istiyorum...

Sayfayı Paylaş