gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

gitmen benim ölüm günümdür!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] GİDİYORSUN YA...
    KARA BULUTLARI KATMIŞ ARDINA

ACILARI YÜKLENMİŞ SIRTINA
    DÖRT NALA GELİYOR YANLIZLIĞIM.

GİDİYORSUN YA..
    NEKADARDA MUTLU ÇARESİZLİKLER

YÜREĞİMİN GERGEFİNDEN
    CIMBIZLARLA ÇEKİYOR
    NAKIŞ NAKIŞ UMUTLARI

GİDİYORSUN YA...
    RENKLERİNİ SİLİYOR TUVALİM

KARASI BANA GECELERİN
    CEFASI BANA
    ELDE KALAN TEK RESİM
    GÖZLERİNİ SEYREDECEĞİM

GİDİYORSUN YA...
    GİYOTİNE GİDİYOR PAYLAŞMALARIM

BUGÜNÜMDE, YARINLARIMDA GİDİYOR
    GİDİYOR DÜŞMÜŞ PEŞİNE UMUTLARIM

GİDİYORSUN...
    DALGALARINDA BOĞULDUĞUM DENİZİM

GİDİYORSUN...
    BUNDAN BÖYLE ZAMANLARA SENSİZİM

gitmen benim ölüm günümdür! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Beni Koyup Gitme

Yaşar - Beni Koyup Gitme

BENİ KOYUP GİTME Beni koyup gitme ne olursun Durduğun yerde dur Kendini martılarla bir tutma Senin kanatların yok Düşersin yorulursun Beni koyup gitme ne olursun Bir deniz kıyısında otur. Gemiler sensiz gitsin bırak Herkes gibi yaşasana sen İşine gücüne baksana Evlenirsin çocuğun olur Beni koyup gitme ne olursun Sonun kötüye varacak Beni koyup gitme ne olursun Elimi tutuyorlar ayağımı...
  2. beni bırakıp gitme

beni bırakıp gitme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doğum gününde öldü

Doğum gününde öldü

Pankreas kanseri olan Ahmet Kemal Erkmen, doğum gününde hayata yenik düştü. Erkmen ailesinin tek çocuğu Ahmet Kemal Erkmen (24), Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü kazanmıştı. Üniversite ikinci sınıftayken Erkmen’e pankreas kanseri teşhisi konuldu. Tedavi için gittiği ABD’de doktorlar “En fazla üç ay yaşarsın” deyince yurda döndü....
  4. Yaşar - Beni Koyup Gitme-Akor

Yaşar - Beni Koyup Gitme-Akor

Em Beni koyup gitme ne olursun F Em Durduğun yerde dur Em Kendini martılarla bir tutma F Em Senin kanatların yok Am Em Düşersin yorulursun F Em Beni koyup gitme ne olursun Em Bir deniz kıyısında otur. F Em Gemiler sensiz gitsin bırak Em Herkes gibi yaşasana sen F Em İşine gücüne baksana Am Em Evlenirsin çocuğun olur F Em Beni koyup gitme ne olursun Am Em Sonun kötüye...
  5. Öldür Beni Filmi

Öldür Beni Filmi

Öldür Beni Her insan ölümsüz olmak ister. Öldür Beni filmi de bu temanın tersini işliyor. Ölümsüz olmanın bedeli ve ölme arzusunu sıra dışı bir hikaye ile biz sinema severlere anlatıyor. Öldür Beni filminin yönetmeni ve senaristi Korhan Uğur ve bu onun ilk filmi. Zaten filmin oyuncu kadrosuna bakınca da mütevazi bir kadro ile beyazperdeye geldiğini görüyoruz. Fakat filmi diğer türk...

Sayfayı Paylaş