Gitmen Gerekiyordu Demek...Gittin...

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
Gitmen Gerekiyordu Demek...Gittin...
Ardında gözü yaşlı bir BEN bıraktın sen ,gitmek istedin ve gittin... Bense ne engel olabildim ne dur diyebildim... Gitmen gerekiyordu gittin...

356584d4c8c1015423.jpg

“Gitmem gerekiyor” dedin ve gittin… Gitme diyemezdim.. Dudaklarım tebessüm etti, yüreğim ağladı için için… Gitmen gerekiyordu demek, gittin..

Gideceğini söyleyecek kadar yürekli olduğun için, bir kez daha sevilmeye değerdin aslında. Sustu dilim, ses etmedim.
Oysa daha geniş zamanlar hayal etmiştim. Bir düşün ortasında uyanmaya meyilliydim. Madem gitmen lazım, ne diyebilirim?
Sensizliğe alışmak sorun değil, zaten hep sensizdim. Sen gelince eksik olanın ne olduğunu anlamıştım. Kalbimin ortasında duran o koca boşluğu kaplamıştı varlığın. Biraz daha kalsan, deli gibi sevecektim.
“Biraz zaman ver bana” dedin. Al bütün zamanlar senin olsun. Benim takvimle kavgam ömrüm boyunca sürecek zaten, yarısını da sana veririm, çok mu?
İlk gün anlaşmıştım aslında, sen çıkmaz bir sokaktın. Labirentin bile ışığı vardır ucunda, senin köşelerin kendine dönüyordu. İnat ettim!

o zaten hep aklımda canım ama şimdi benden biraz uzakta 2 ay sonra inşallah yanımda
sadece şiir beni birden eskilere götürdü yoksa aklıma gelmiyo bile ben bu halimden çok mutluyum iyiki o var hayatımda

Geri