gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Gitmen Gerekiyordu Demek...Gittin...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Ardında gözü yaşlı bir BEN bıraktın sen ,gitmek istedin ve gittin... Bense ne engel olabildim ne dur diyebildim... Gitmen gerekiyordu gittin... [​IMG]

“Gitmem gerekiyor” dedin ve gittin… Gitme diyemezdim.. Dudaklarım tebessüm etti, yüreğim ağladı için için… Gitmen gerekiyordu demek, gittin..

Gideceğini söyleyecek kadar yürekli olduğun için, bir kez daha sevilmeye değerdin aslında. Sustu dilim, ses etmedim.
    Oysa daha geniş zamanlar hayal etmiştim. Bir düşün ortasında uyanmaya meyilliydim. Madem gitmen lazım, ne diyebilirim?
    Sensizliğe alışmak sorun değil, zaten hep sensizdim. Sen gelince eksik olanın ne olduğunu anlamıştım. Kalbimin ortasında duran o koca boşluğu kaplamıştı varlığın. Biraz daha kalsan, deli gibi sevecektim.
    “Biraz zaman ver bana” dedin. Al bütün zamanlar senin olsun. Benim takvimle kavgam ömrüm boyunca sürecek zaten, yarısını da sana veririm, çok mu?
    İlk gün anlaşmıştım aslında, sen çıkmaz bir sokaktın. Labirentin bile ışığı vardır ucunda, senin köşelerin kendine dönüyordu. İnat ettim!

*Gizemli Kıs*, Minera ve juju bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Ardında gözü yaşlı bir BEN bıraktın sen ,gitmek istedin ve gittin... ahhh bu gitmeler tşkler canım

KeLeBeK's bunu beğendi.
  3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Canım ablam yaralısın sanırım...

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım yaralı degilim eskiler geldi aklıma sadece

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Eski eskide kaldı...Şimdi yenileri düşünme zamanı ablam...

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    o zaten hep aklımda canım ama şimdi benden biraz uzakta 2 ay sonra inşallah yanımda
    sadece şiir beni birden eskilere götürdü yoksa aklıma gelmiyo bile ben bu halimden çok mutluyum iyiki o var hayatımda

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Allah'ım gönlüne göre versin ablam her zaman mutlu ol inşallahhh...

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah kelebek allah herkese mutlu olmayı nasip etsin canım

9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
  10. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelmiş btnm

KeLeBeK's bunu beğendi.
  11. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    kimse kimseden gitmesin ama dimi??aşk sadık olmalı..ellerine sağlık şekercimm

12. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkür ederim bebeğim

13. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürler canım

Gitmen Gerekiyordu Demek...Gittin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hoşa gitsin, gitmesin mahkemeye uyarız

Hoşa gitsin, gitmesin mahkemeye uyarız

Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Anayasa Mahkemesi’nin AKP’nin kapatılmasıyla ilgili kararının "nihai" olacağını, "hoşa gitsin ya da gitmesin" bu karara uyulmasının önemli olduğunu söyledi. Washington’da bulunan Babacan, Atlantik Konseyi adlı düşünce kuruluşunda, Türk-Amerikan ilişkileri ve Türkiye’nin bölgesindeki faaliyetlerine ilişkin bir konuşma yaptıktan sonra soruları...
  2. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
  3. git..gitme.. arasında kalmış bi aşk

git..gitme.. arasında kalmış bi aşk

Bir duygunun esiri aklım sadece delicesine yaşamak var seni seninle.. Özgürlüğün pençesinde kıvranırken düşüncelerim hep sen varsın düşüncelerimde Sen gözlerimdeki hayal bakışlarımdaki tutarsızlık sen gecem sen gündüzüm gibisin Bir yolun başındaki kararsızlığım başlamak istediğim ama bir o kadar da korktuğum bir yol.. Seni istiyorum geceler boyu karşımda korkmadan dokunmak için sana...
  4. Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Kızlar selam bende oyuncu olmak isteyenlerdenim. Hangi özellikler gerekiyor oyuncu olmak için, bunun için oluşturulmuş ajanslar var mı ( bu arada istanbuldayım arkadaşlarım ) yada liseden sonra hangi üniversiteye gitmek gerekiyor. Bana bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerçekten de oyuncu olmak zor mu ?
  5. Saç Dökülmelerinde Hangi Doktora Gitmemiz Gerekiyor?

Saç Dökülmelerinde Hangi Doktora Gitmemiz Gerekiyor?

saç dökülmesi, saç dökülmesi doktoru, saç doktoru Sevgili melekler, gerek günümüz hayat şartları, stres, ırsi kaynaklı ya da kullandığımız kimyasallardan olsun, saç dökülmesi özellikle bayanlarda çok can sıkıcı bir durumdur. Eğer sizin de önüne geçemediğiniz derecede çok ve sık saç dökülmeniz vcarsa hangi doktora gideceğim diye düşünmeyin, buyrun makalemizden size gerekli bilgileri alın......

Sayfayı Paylaş