gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gitmesen olmazmı...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gitmesen olmazmı...
    sağol paylaşım için.ablasının gülü.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: gitmesen olmazmı...

teşşekür ederim kardeşinin gülüüüü

gitmesen olmazmı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekrem Çelebi - Olmazmıydı

Ekrem Çelebi - Olmazmıydı

Gözlerindeki yaslari görüp gitsem OLMAZMIYDI Azip giden yaralari sarip gitsen OLMAZMIYDI Azip giden yaralari sarip gitsen OLMAZMIYDI vaayy Tüm mutluluk sende kalsin Dostlar bana selam salsin Hatirimi 1 kez olsun sorup gitsen OLMAZMIYDI Hatirimi 1 kez olsun sorup gitsen OLMAZMIYDI Nankör çiktin haline bak Ne dedinse dedim hay hay Mutluluktan banada pay veripde gitsen OLMAZMIYDI Mutluluktan...
  2. Hiç gitmesen

Hiç gitmesen

Gözlerime Doldu Sana Dair İzler… Açtım Pencereyi Hızla… Ve Saçlarımı Savuran Rüzgara Anlattım Seni… İçimi Kasıp Kavuran Sessizliğe Rağmen, Senli Cümleleri Boğazıma Dizdim Birer Birer… Ve Yine Yuttum Sensizliği… ‘Gelecek’ Dedim ‘ Gelecek’… O An Seni, Sensizliği Ve Yine Seni Yaşadım… Düşündüm Saatlerce… Saklandım Yüreğimin Kıyısına… Ağladım...
  3. eskisi gbi olmazmıyız

eskisi gbi olmazmıyız

sevgilimle eskidar bulusamıyoruz ve hiç bişe eskisi gbi olmuyo gbı geli neden acaba
  4. PKOS hastalarının çocuğu olmazmı?

PKOS hastalarının çocuğu olmazmı?

pkos nedir,polikisti over nedir,polikisitik overin belirtileri nelerdir,polikistik overin tedavisi varmı,polikistikover kısırlık yaparmı,polikisitik over hakkında bilgiler polikistik over sendromu (PKOS veya PCOS) kronik (süreğen) olarak yumurtlama olmaması (kronik anovulasyon) ve bunun sonucunda görülen adet düzensizliği ya da adet görememe ile birlikte erkeklik hormonlarının yüksekliği...

Sayfayı Paylaş