gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gitti gül gibi kız

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Yazık oldu kızcağıza daha ne balıklar tutardı o orada vah vah :D:D [​IMG]

Gitti gül gibi kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Güle Güle Git

Müslüm Gürses - Güle Güle Git

gitmeyi istersen gitme dermiyim terkedip gideni ben istermiyim senin içim gururumu terkedermiyim youn açık olsun güle güle git hasretten yansanda acıyla dolsanda yaşayamasanda güle güle git senin yerini başkası alır beni arasanda elin boş kalır sen sevmedikten sonra seni kim tanır yolun açık olsun gülegüle git __________________
  2. gül kız

gül kız

Genc adam, işe giderken hergün yolunun üzerindeki güllerle dolu bahceye bakmadan geçemezdi.Her sabah o rengarenk güller içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikce güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya başladı. Çünkü, son günlerde o evde, tül perdenin gerisinde bir genç kızın silüetini görüyordu. Her geçisinde güllere ve pencerede belli belirsiz görünüp kaybolan genc kıza...
  3. Gül Kız

Gül Kız

Genç adam, işe giderken hergün yolunun üzerindeki güllerle dolu bahçeye bakmadan geçemezdi. Her sabah o rengarenk güller içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikçe güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya başladı . Çünkü, son günlerde o evde, tül perdenin gerisinde bir genç kızın silüetini görüyordu. Her geçişinde güllere ve pencerede belli-belirsiz görünüp kaybolan genç kıza...
  4. Güle Güle Git...

Güle Güle Git...

güle güle git özer atik sözleri özer atik git şarkı sözü sözleri şarkı sözü Bu şiir aslında Komedi Dükkanı'nın müzisyeni Özer Atik'e ait bir şarkının sözleri. Ben çok beğendiğim için sizlerin de görmesini istedim. Bir de resim ekleyince fıstık gibi oldu. Ayrıca şarkı halini de muhakkak dinleyin derim... Birkaç sayılı gün var önümde; Sayamam sayamam bittikçe.. Rüzgarı ardıma alıp...

Sayfayı Paylaş