gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli [​IMG] [FONT=Times New Roman, Times, serif]Şiir biter sen gidersin ne kalır geride[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Yağmur yağar ıslanır kipriklerim[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Savurur yüzüme ayrılığı şehir[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Bir ben yalnız kalırım şiir biterse [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Ateş üşür acı kanatır kendini[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Sen yine de gidersin[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Silerek ardındaki ayak izlerini[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Bir bela olur artık yaşamak[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Senin gittiğin her yerde uçurumlar büyür aşka[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Şiir biter büyür o mavi derinlik[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Sabah çözer gecenin gizini [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]İpi kopan bir uçurtma[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Yalnızlığına ağlar gökyüzünde[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, serif]Senin gittiğin her yerde yalnızlığımdır benim....

alıntı
    [/FONT]

Gittiğin her yer yalnızlığımdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakışların gittiğin  yerden uzak...

bakışların gittiğin yerden uzak...

''Bakışların gittiğin yerden uzak, Yoksa gelirdim.. Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .." inan gelirdim...eğer üzerime demir kapılar kapatıp gitmeseydin..beni alevlere teslim etmeseydin,bil ki seninleydim.. anlatmak için..anlamayacığını bile bile bir kez daha umut yeşertmek için gelirdim..gelmedim..! inadını bilirim..hadi yine yap yapacağını..beni derinlere göm......
  2. Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 2 O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 4
  3. Saçmanın gittiği yer... :)

Saçmanın gittiği yer... :)

Pes doğrusu, yönünü şaşırmış bu çapkın:D Osmaniye’nin Sumbas İlçesi'nde yol kenarında çişini yapan Özgür Pektuzlu, uzaktan av tüfeğiyle ateş edilmesi sonucu penisinden vuruldu. Olay ilçeye bağlı Alibeyli Beldesi’nde dün akşam meydana geldi. 2 gün önce ölen amcasının evinde kalan 24 yaşındaki Özgür Pektuzlu, gece yarısı yürüyerek halasının evine giderken yolda çiş yaparken bir patlama sesi...

Sayfayı Paylaş