gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Giyemediği gelinliği tabutuna örtüldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, önceki gün trafik kazasında yaşamlarını yitiren 24 yaşındaki öğretmen ile anne ve babasının cenazesi, İzmir'de toprağa verildi.

Çorlu'daki trafik kazasında yaşamlarını yitiren Tekirdağ 125. Yıl İlköğretim Okulu ana sınıfı öğretmeni Mehtap Bayar (24), annesi Figen (53) ve babası Bahri Bayar'ın (58) cenazeleri, İzmir'in Menemen ilçesine bağlı Harmandalı beldesine getirildi.

Merkez Camisindeki cenazeye, Mehtap Bayar ile 15 Ağustosta nişanlanan Tolga Oldun, aile yakınlarıyla Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin katıldı.
    Oldun, Mehtap Bayar'ın üzerine gelin duvağı örtülen tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Aile yakınları da cenazede gözyaşlarını tutamadı.
    Öğlen kılınan cenaze namazının ardından cenazeler Harmandalı Mezarlığına defnedildi.
    Çorlu-Tekirdağ yolu Çiftlikler mevkisinde Mehtap Bayar'ın (24) kullandığı 35 MFD 93 plakalı otomobil, Fikri Kibar idaresindeki 59 SA 851 plakalı kamyonla çarpışmış, kazada Mehtap Bayar ile yanında bulunan babası Bahri Bayar (58) ve annesi Figen Bayar (53) olay yerinde yaşamını yitirmişti.

AA

Giyemediği gelinliği tabutuna örtüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örtülü Kebap

Örtülü Kebap

MALZEMELER 5 su bardağı pişmiş et (sosu ile beraber) 3/4 su bardağı soğuk patates püresi 1/4 su bardağı süt (ya da su) 2 çay kaşığı kabartma tozu 1/2 yanm çay kaşığı tuz 1/3 su bardağı margarin 1.5 su bardağı un HAZIRLANIŞI Fırını yüksek derecede ısıtın. Un, kabartma tozu ve tuzu karıştırın. Margarini bezelye iriliğinde doğrayın, patates püresi ile karıştırıp, karışıma katın. Buna su veya...
  2. Tabutu Fırlatma

Tabutu Fırlatma

Yönlendirme tuşlarindan aşağıya ve sağa basıp çekerek arabayi hızlandiriyoruz. Tabutu kırmızı alana gelince space tusuyla tabutu firlatiyoruz. Birde eger zamanında basamassaniz duvara carpıyorsunuz sizin tabutunuzu hazırlıyorlar. http://www.vox.de/flash/game.swf width=518 height=323
  3. Sagada'nın Garip Tabutları

Sagada'nın Garip Tabutları

Filipinler'de bulunan Sagada kasabası, 10.575 kişilik nüfusa sahip. Manila'nın 275 km. kuzeyinde ve Baguio'dan 140...
  4. Tabuttan kanepe

Tabuttan kanepe

Valla millet gerçekten ne çıkaracağına şaşırmış vaziyette bu ne böğle demeyin işte size tabuttan kanepe:D Yanında alttaki bayanı hediye veriyolarmış:hhh:
  5. Örtülü Anlatım Ne Demektir?

Örtülü Anlatım Ne Demektir?

örtülü anlatım nedir ne demektir anlamı açıklaması örnekler ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel dilimiz Türkçe'de bazı cümleler doğrudan söylenmeyen ancak cümleden çıkarılacak farklı yargıları da içeren anlatımlar içerir melekler :)İşte, bir cümlede doğrudan söylenmeyen ancak cümlenin anlamından çıkarılacak diğer anlatımlara örtülü anlatım denir. Örn: Babam artık sigara içmiyor. Bu...

Sayfayı Paylaş