gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Giyimdede Galatasaray Diyen Meleklere

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Giyimdede Galatasaray Diyen Meleklere

teşekkurler pasıkam bır galatasarylı olarakkkkkkkkkkkkkkkk...........

Giyimdede Galatasaray Diyen Meleklere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatarasaylı Meleklerime Galatasaray Store Ürünleri

Galatarasaylı Meleklerime Galatasaray Store Ürünleri

gs store ürünleri galatasaray bebek kıyafetleri gs bebek kıyafetleri store ürünleri galatasaray Sizde benim gibi Galatasaraylıysanız hemde fanatik Galatasaraylıysanız Sarı-Kırmızı renkleri üzerinizde gururla seve seve taşıyorsanız Galatasaray Store'nin biz Cim Bom Bom'lu meleklere özel hazırladığı koleksiyona bayılacaksınız :tik:
  2. Avatarım Yok Diyen Meleklere

Daha çok melankolik meleklerimin beğeneceği avatarlar var ama tüm melişlerime armağan ediyorum :kiss: Bu avatarlar size çok yakışacak :tik:
  3. Gebelik Düşünüyorum Diyen Meleklerimiz Lütfen Okuyun

Gebelik Düşünüyorum Diyen Meleklerimiz Lütfen Okuyun

hamilelik düşünenler ne yapmalı hamilelik düşünenler Sevgili melekler, yakın vadede gebelik planları yapıyorsanız artık bir jinekoloğa görünmenizin vaktidir. :) Size tavsiyemiz gebe kalmadan önce jinekoloğunuza gitmeniz ve gebelik öncesi yaptırmanız gerekn tetkikleri yaptırmanızıdr. Bu yazımızda hamilelik düşünenler ne yapmalı sorusunun cevabını arıyoruz :) Gebe kalmayı yakın zamanda...
  4. Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

gebelikte sigara,gebelikte sigara içimi, Hamilesiniz ama sigaradan da vazgeçemiyorsunuz dimi zararlı olduğunu bildiğiniz halde size bırakamam gibi geliyor.Gebelik döneminde sigara kullanımına kimi doktorlar şiddetle karşı çıkarken kimiside günde 3 taneye kadar izin verebiliyor. Sigara içme alışkanlığı olan anne adaylarında çeşitli normal dışı durumlar meydana gelmekte ve bu risklerde...
  5. Diyete hazirmisin testi burda meleklerim....

Diyete hazirmisin testi burda meleklerim....

diyete hazirlik, diyete baslamadan önce, diyet testi Diyet yapmak istiyorsunuz meleklerim, ama suan hazirmisiniz bu diyete? Hadi bakalim test yapalim... hazirmiymissiiniz yoksa deyilmi?!!!!   Bu yazımızda sizlere, diyete başlamadan önce yapılması gerekenlerden söz edeceğiz. Diyete başlamadan önce yapılması gerekenler arasında, şimdi sizlere uygulayacağımız bir test bulunuyor. Bu testi...

Sayfayı Paylaş