gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

giyinme

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kışın para sıkıntısından kurtulma, yazın ise sıkıntıdır..

giyinme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Giyinmenin Hİleleri

Giyinmenin Hİleleri

kilolular için abiye kilolular için abiye modelleri nasıl giyinmeli zayıf insanlar nasıl giyinmeli kilolulara modelleri Kalçanız büyük, göğsünüz küçük, bacaklarınız kalın olmuş ne gam. Yeter ki doğru giyinmeyi bilin! Günümüzde kadınlar daha güzel, zarif ve çekici görünmek için çeşitli giyim hilelerine başvurabiliyor... Göğüs ve bacaklar için - Küçük göğüs için silikonlu sütyen kullanın. Eğer...
  2. hamişler kalın giyinmeye başlayın

hamişler kalın giyinmeye başlayın

o rahat yaz günleri geride kaldı havalar serinledi artık kendinizede bebişe de dikkat etmeniz gerekiyor bir kaç önlemle saglıklı bir sonbahar dönemi geçirebilirsiniz üstünüze artık uzun kollu incede olsa bişeyler almalısınız ayaklarada dikkat aman...... sonbaharda rahatlıkla ve şıklıkla giyebileceginiz kıyafetleri bir araya topladım buyrun üşütmeden biran önce giyinin.............
  3. Siyah giyinmenin incelikleri

Siyah giyinmenin incelikleri

Hemen hemen her kadının gardrobunda bulunan siyah kıyafetler, şüphesiz ki modası asla geçmeyen bir renk olmakla birlikte, bir çok kişinin de tutkunu ve vazgeçemediği bir renktir. Peki Sevgili Melek'ler; siyah nasıl giyinmeli ? Buyrun öğrenelim:) * Siyahları birbiriyle eşleştirirken dikkat etmelisiniz.Baştan aşağı siyah giyinirken üzerindekileri takım olarak almadıysan ton farkını göz...
  4. Giyinme odası

Giyinme odası

sanırım her bayanın ihtiyacı olan bişey şahsen ben yapıcam böyle bişey daha çılgın fikirler var aklımda =) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  5. giyinme odası 2012

giyinme odası 2012

giyinme odası 2012 modelleri merhaba kızlar evim büyük kendime bir giyinme odası yapmak istiyoruım bana giyinme odası dizaynı konusunda model yada örnek öneri verebilir misiniz.

Sayfayı Paylaş