gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Giyinmenin hilerini biliyormusunuz?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

Giyinmenin hilelerini bilin! [​IMG] Kalçanız büyük, göğsünüz küçük, bacaklarınız kalın olmuş ne gam. Yeter ki doğru giyinmeyi bilin! Günümüzde kadınlar daha güzel, zarif ve çekici görünmek için çeşitli giyim hilelerine başvurabiliyor...
    Göğüs ve bacaklar için

Küçük göğüs için silikonlu sütyen kullanın. Eğer göğsünüz büyükse, toparlayıcı, kupları geniş ve bastırıp sıkıştıran sutyenler sizin için ideal.

Bacaklarınız kalınsa toparlayıcı çoraplar giyinin. Piyasada ince gösteren likralı çoraplar var. Hatta yaz için de, açık ayakkabıyla giyilebilecek, külot ve ayak kısmı olmayan ince çoraplar üretildi.

Sırt dekolteniz için de sırtı açık sutyenler bulunuyor.

Elbiseniz hem askısız hem dekolte ise ve göğüsleriniz ufaksa, elbise içine göğüs kapları diktirebilirsiniz.

Popoyu küçültün

Geniş basenlililer için toplayıcı sıklaştırıcı likralı çoraplar, dar basenliler için silikonlu korseler hayatınızı kolaylaştırabilir. Kenarları takviyeli bu korseler, kalçayı geniş ve şekilli gösteriyor. Kalçanız forma giriyor.

Göbeğiniz ve karnınızın olması da sorun değil. Bele kadar yüksek çamaşır külotlar sert ve toplayıcı özelliğiyle fazlalıkları kapatıyor.

Bunlara dikkat!

Kilolular koyu pastel renk giymeli.

Kalın olan bölgelere koyu renkler gelmeli, zayıf bölgelere de açık renkler denk düşmeli.

Göğsünüz büyükse, bu bölgede göz alacak işlemeli, pırıltılı şeyler olmamalı.

Kiloluysanız kıyafetin çizgileri boyuna olmalı. Boyunuz kısaysa yine dikey çizgili kıyafetleri tercih edin.

Boynunuz kısaysa, boyundan bağlı kıyafetlerden uzak durun.

Büyük ve taraklı ayaklarınız varsa, ince bantlı ayakkabılar giymeyin.

Önü sivri, kapalı zarif pabuçlar kullanın.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Giyinmenin hilerini biliyormusunuz?
    paylasim icin tesekkurler

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canım

Giyinmenin hilerini biliyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyormusunuz...?...

Biliyormusunuz...?...

Biliyormusunuz...?... » Arıların bazı çiçeklerden yaptığı balların zehirli olduğunu,bu zehrin arıları etkilemediği için arıların bu çiçeklerden de nektar topladıklarını, ancak yaptıkları balın insanları zehirlediğini ve bu zehirli bala deli bal dendiğini, » Çiftçilere zarar veren böceklerden bugün bilinen bir milyon civarında böcek türü olduğunu, tüm böcek türlerinin sayısının ise 10...
  2. giyinme

giyinme

Kışın para sıkıntısından kurtulma, yazın ise sıkıntıdır..
  3. Biliyormusun.....

Biliyormusun.....

Çağır beni, çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık, yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama koşamıyorum.Çaresizlik öyle bir bulaşmışki bu...
  4. Vücut Şeklinize Göre Nasıl Giyinmeniz Gerektiğini Biliyormusunuz

Vücut Şeklinize Göre Nasıl Giyinmeniz Gerektiğini Biliyormusunuz

kalçası küçük olanlar nasıl giyinmeli balık etli bayanlar nasıl giyinmeli balık etli kadınlar etliler etek kesimi Hiçbirimizin vücudu kusursuz değildir... Kimimiz kısa boyumuzdan kimimiz geniş kalçalarımızdan kimimizse ince bacaklarımızdan yakınırız...Giydiğimiz kıyafetlerle birazda olsa bu kusurlarımızı kapatabiliriz yeterki ne giymemiz ve nasıl giymemiz gerektiğini bilelim :tik: KISA...

Sayfayı Paylaş