gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Giysilerde ponpon modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler ponponlar kışın olduğu gibi yazında kıyafetlerin vazgeçilmez bir parçası olacak. 2008 kışında şapkalarda ve şallarda ponpona çok sık rastladık. 2009 yazında ise ponponlar elbiselerden sandaletlere kadar her yerde kullanılacak. Bu yaz fiyonk gibi ponponlar da dikkat çeken detaylardan :tik: [​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Giysilerde ponpon modası

bu harika bisey ya :)

paylasim icin tskler :)

Giysilerde ponpon modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. giysi

giysi

Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir. Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir. Yırtılmış, eskimiş ve yıpranmış giysiler, yabancı bir kişinin kötülüğüne uğrayacağınız anlamına gelir. Temiz ve yeni giysiler,...
  2. Ponpon Poğaça

Ponpon Poğaça

Beş çayınız ve davet günleriniz için şık sunumu ve lezzetiyle nefis bir tarif. Ponpon Poğaça... Malzemeler, * 1 Su Bardağı yoğurt * ½ Çay bardağı süt * 1/2 Paket margarin * 1 Çay bardağı sıvı yağ * 1 Paket kuru maya (küçük pakette olanlardan) * 1 Yemek kaşığı şeker * 1 Tatlı kaşığı tuz * 2 Adet Sosis * 2 Adet Yumurta * Aldığı kadar un Hazırlanışı,...
  3. Giysilerde Turuncu Modası 2009

Giysilerde Turuncu Modası 2009

Meleklerim en sevdiğim renktir turuncu.. Yazın vazgeçilmezi bence :) Gördüm sizinle de paylaşmak istedim. beğenmeniz ümidiyle.. :)
  4. Dev ponpon

Dev ponpon

paris moda haftası 2011, paris moda, paris modası, paris moda günleri, taç modelleri, taç modelleri 2011 Paris moda haftasından bir kare huzurlarınızda :)Sizce de bir gariplik yok mu ?O nasıl taç Allah aşkına :D:D
  5. Ponpon Yastık

Ponpon Yastık

ponpon yapımı, yapılışı, videosu, yapımı burada arkadaşlar Bu cici,rengarenk yastığı çok sevdim.. Ben yapamam ama yapabilecek kabiliyete sahip şanslı bayanları böyle alalım:)

Sayfayı Paylaş