gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Giysileriniz için yaka süslemeleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

yaka süsleme yaka süslemeleri süsleri elbise süslemeleri elbise süsleme modelleri
    Hanımlar bluzlarınıza,penyelerinize,kazak ve elbiselerinize bir hava katmak isterseniz eğer size birkaç yaka süsleme modeli öneriyorum.Eskimiş giysilerinizede yapıp uygulayabilirsiniz.Giysilerinize hoş görünüm sağlayacaktır.

Giysileriniz için yaka süslemeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik kızlar için abiye giysiler

Minik kızlar için abiye giysiler

Küçük kızlarınızın sizinde özel gecelerinizde ortama uygun olarak abiye giymesini istiyorsanız şu modellere göz atmanızı tavsiye ederim bir karış boylarıyla bir baksanıza ne kadar şirin görünüyorlar:D
  2. ev için rahat giysiler.....

ev için rahat giysiler.....

evet evde rahat giyinmeyi seven melişler bunlar tam size göre umarım begenirsiniz???
  3. Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

Yeni Yıl İçin Değişik Süslemeler

yeni yıl yılbaşı yılbaşı hediyeleri yılbaşı mesajları Hersene benim evimi aynı süslemekten sıkıldım artık yeni dekorlar yeni dekoratif eşyalar istiyorum diyorsanız bu konumuz tam da size göre melekler. Hersene evimizi süslemek gelenek haline geldi melekler:) yok am ağacı yok renkli ışıklar, abajurlar, objeler derken bağımlılık haline geldiğini hissediyorsunuzdur. Evinizi bu yılbaşında...
  4. 2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler

2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler

Bu sayfa; 2013 Nikah Masası Süslemeleri İçin Örnekler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düğün organizasyonlarında salon süslemelerinin en can alıcı noktası gelin-damat masalarıdır. Herkesin gözlerinin gelin ve damatta olacağı o özel gecede, yeni evli çiftin oturacakları masa da son derece şık ve zarif olmalıdır. Özel tüller, çiçekler ve çeşitli materyaller kullanılarak...

Sayfayı Paylaş