gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gizem karacanın durumu nasıl ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gizem Karaca kaza geçirmiş galiba acaba durumu nasıl, birşeyi var mı? Çok üzgünüm :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
gizem karacanın durumu nasıl ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahirette Eşlerin Durumu Nasıl Olacak?

Ahirette Eşlerin Durumu Nasıl Olacak?

ahiret eşlerin durumu boşananlar zulmedenler nasıl olacak birlikte olacaklar mı ile ilgili bilgiler burada melekler Boşanma islamda hoş karşılanmamıştır melekler.Bir hadis-i Şerif'te keyfi boşanmanın Allah'ın nefret ettiği şeylerden biri olduğu söylemiştir. İnsanların ahiret hayatını merak ettikleri bir gerçektir.Merak edilen şeylerden biri de eşlerin ahirette ki durumlarıdır.Birbirlerini...
  2. Efektli facebook durumu nasıl yapılır

Efektli facebook durumu nasıl yapılır

facebook facebook'da durum facebook'da durum nasıl efektli yazılır konumuzda.Bu konu bugüne kadar açmaya çalıştığım en çok zamanımı alan konu oldu :utan: hem muzlu lokum yiyip hem konu açmak çok zormuş :D:D konumuza dönüyüm ben , facebook malum 24 saatimizin en az 10 saatini çalıyor,kim ne yapmış kim kimle , yenilikler neler.Daha önce facebook'da kişiler nasıl engellenir , hesabınız...
  3. Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu anjiyo yapıldı mı ve şuan nasıl acaba çok merak ediyorum? Bu konuda bilgisi haberi olan arkadaşlarım var ise bana da yazsın lütfen!
  4. Gizem Karacaya 'ya İkinci Darbe !

Gizem Karacaya 'ya İkinci Darbe !

Bu konu; Gizem Karacaya 'ya İkinci Darbe haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz gece Adını Feriha Koydum dizisinin güzel oyuncusu Gizem Karaca bir trafik kazası geçirmişti. Sağlık durumu iyi olan Karaca kazanın şokunu atlatmadan ikinci şoku twitter mesajlarında yaşadı.. Eve Düşen Yıldırım’ ve ‘Emir’in Yolu’ dizilerinde rol alan ünlü oyuncu...
  5. Nejat İşler'in SağlıK Durumu Nasıl?

Nejat İşler'in SağlıK Durumu Nasıl?

nejat işlerin sağlığı, nejat işler, nejat işler haberleri Sevgili melekler, başarılı oyuncu Nejat İşler'in rahatsız olduğu ve tedaviyi reddettiği haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz gece yapılan Behzat Ç.Ankara Yanıyor filmi galasında da görünmeyen Nejat İşler'in durumunun ağır olduğu iddia edildi. Merakla beklenen "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" filminin galası;...

Sayfayı Paylaş