gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Gizem Özdilli Evlendi!

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gize özdilli evlendi haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/198255-gizem-ozdilli-kimdir.html#post728726 diye merak edenler için daha önceki yazımızada sizlere bilgi vermiştik melekler :)
    eski mankenlerimizden yaşadığı aşkları ile ünlü Gizem Özdilli Evlendi melekler :)

Evliliği son ana kadar saklayan Özdilli, törenden birkaç dakika öncesine kadar sırrını kimseyle paylaşmadı.

Sadece Twitter sayfasına “Pazartesi günü sürprizi açıklayacağım, şok olmaya hazırlanın” yazmakla yetinen eski manken, son ana gelindiğinde aynı kanaldan müjdeyi verdi: “Ellerim titriyor, cevap yazamıyorum, özür dilerim. 21.30 son bekârlık saatim...” dedi :)

meleklermekani.com Ailesi olarak kendisine mutluluklar diliyoruz :)

Gizem Özdilli Evlendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizem Özdilli - Sığındığım Limanımsın

Gizem Özdilli - Sığındığım Limanımsın

Gönüllüyüm aşkına,Senden fazla sevdim seni. Meğelliyim sevdana,aşkın aldı benden beni. İnandığım tanrıya borçlu gönlüm ah herşeyi. sığındığım Limanımsın sana verdim kendimi. Yasak değilki sevişmek bırak inadını gel Günah diğilki dilenmek aşkı ne olur ver. Yasak değilki sevişmek bırak inadını gel Günah diğilki dilenmek aşkı ne olur ver. Ellerimi bedenine saracağım sevgimide yüreğine....
  2. Gizem Özdilli - Kalbimi Başkası Çaldı

Gizem Özdilli - Kalbimi Başkası Çaldı

Nasılda oyalandım Saçmalıklarınla Yorgun akşamlarımda Sen yoktun yanımda Son yapraktın dalımda Bu son esen fırtına Gözyaşlarım akmayacak Dönüp bakmam ardına. Geldi geçti,aşktı bitti Oyalaman boşuna Zaman değişti,iş işten geçti Herkes kendi yoluna. Dönsende sevsende yalan Pişmanlıktır elde kalan Sen gittin eller aldı Kalbimi başkası çaldı.
  3. Gizem Özdilli - Aradığın Aşka Ulaşılamıyor

Gizem Özdilli - Aradığın Aşka Ulaşılamıyor

Seni aşkla şımarttım Seni sevmedim taptım İncittin gururumu Yanlışı burda yaptın Seni aşkla şımarttım Seni sevmedim taptım İncittin gururumu Yanlışı burda yaptın Şu yalan macerada Sen takdire değersin Beni hiç merak etme Asıl kaybeden sensin Şu yalan macerada Sen takdire değersin Beni hiç merak etme Asıl kaybeden sensin Bak sensizde yaşanıyor Sevdan artık yaşamıyor Bundan böyle arama beni...
  4. Gizem Özdilli Sevgilisiyle Kaçamak Yaptı

Gizem Özdilli Sevgilisiyle Kaçamak Yaptı

gizem özdilli sevgilisi gizem özdilli ÜNLÜ MANKEN GİZEM ÖZDİLLİ SEVGİLİSİ BÜLENT CEYLAN'LA REINA'DAYDI... Manken şarkıcı Gizem Özdilli, geçtiğimiz gün sarmaş dolaş eğlendiği işadamı Bülent Ceylan'la önceki gün yine Reina'daydı. Birlikte eğlenen ikili çıkışta birbirini tanımamazlıktan gelerek ayrı taksilere bindi.
  5. Gizem Özdilli Kimdir ?

Gizem Özdilli Kimdir ?

gizem özdilli biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Gizem Özdilli Eski Mankenlerimizdendir melekler ama haliyle tanımayan meleklerimizde olabilirler :) Gizem Özdilli Kimmiş Hep birlikte Tanıyalım melekler :) 1972 Ankara doğumlu. İlk olarak Tülin Zerafet Okulu ve Miraj Ajans'a bağlı olarak mankenlik yaptı. Ankara'da bir sene mankenlik yaptıktan sonra...

Sayfayı Paylaş