gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gizem Özdilli ve Semra Özal Kanka Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 'EĞER SEN İSTERSEN NEDEN OLMASIN' YARIŞMASININ JÜRİ ÜYESİ GİZEM ÖZDİLLİ, DİĞER ÜYE SEMRA ÖZAL İLE KANKA OLMUŞ: O BENİM CANIMIN İÇİ!..

Kanaltürk'teki 'Eğer Sen İstersen Neden Olmasın' adlı programda, yarışmacılara güzellik bilgileri veren manken-şarkıcı Gizem Özdilli; topuklu ayakkabıyla yürümesinden cilt bakımına kadar bütün meslek sırlarını yarışmacılarla paylaşacak.

BİR MİSYONU VAR
    * Jüri üyeleri arasında Semra Özal var. Önceden tanışıyor muydunuz?
    Haşyır, dışarıdan tanıyordum.

* Seçmeler sırasında çok samimiydiniz, ben yıllardır arkadaşsınız zannettim...
    Hayır, burada samimi olduk. Hatta ilk günden birbirimizi o kadar sevdik ki, sanki kankam gibi oldu. 'Canımın içi' diyorum artık ben ona... Annem kadar çok seviyorum. Ama sanki annemin değil de, benim yaşıtım gibi... Bana elindeki yelpazeyi hediye etti, çok sevindim.

* Bu programda başka bir jüri üyesinin (Eda Taşpınar) yerine sizin jüri olmanızı da Semra Özal istemiş, doğru mu bu?
    Vallahi ben de bilmiyorum ama kendisine sorarım. Eğer öyle düşündüyse ne mutlu bana. Canımın içi o...

* Semra Hanım sıradışı bir jüri üyesi olacağa benziyor...
    Bence sıradışı değil. Bir Semra Özal biyografisine baktığınız zaman Türk kadını için çok şey yapmış bir insan... Kendine güvenen, aktif, çalışan bir kadın. O da bir örnek, model kadın... Zamanında o kadar çok şey yapmış bir insan, belki söyleyebileceği bir-iki cümleyle bir insanın hayatında birçok şeyi değiştirebilir, insanlara yepyeni fikirler verebilir. Bence eski cumhurbaşkanı eşi olduğu için değil, yaptıklarıyla jüride. Binlerce nikah kıydırmış, doğum kontrol yöntemlerini Doğu'da tek tek evleri dolaşarak öğretmiş. Bir daha da Doğu'ya böyle bir ziyaret olmamış...

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
Gizem Özdilli ve Semra Özal Kanka Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizem Özdilli - Sığındığım Limanımsın

Gizem Özdilli - Sığındığım Limanımsın

Gönüllüyüm aşkına,Senden fazla sevdim seni. Meğelliyim sevdana,aşkın aldı benden beni. İnandığım tanrıya borçlu gönlüm ah herşeyi. sığındığım Limanımsın sana verdim kendimi. Yasak değilki sevişmek bırak inadını gel Günah diğilki dilenmek aşkı ne olur ver. Yasak değilki sevişmek bırak inadını gel Günah diğilki dilenmek aşkı ne olur ver. Ellerimi bedenine saracağım sevgimide yüreğine....
  2. Gizem Özdilli - Kalbimi Başkası Çaldı

Gizem Özdilli - Kalbimi Başkası Çaldı

Nasılda oyalandım Saçmalıklarınla Yorgun akşamlarımda Sen yoktun yanımda Son yapraktın dalımda Bu son esen fırtına Gözyaşlarım akmayacak Dönüp bakmam ardına. Geldi geçti,aşktı bitti Oyalaman boşuna Zaman değişti,iş işten geçti Herkes kendi yoluna. Dönsende sevsende yalan Pişmanlıktır elde kalan Sen gittin eller aldı Kalbimi başkası çaldı.
  3. Feraye ve hülya avşar harbi kanka oldular

Feraye ve hülya avşar harbi kanka oldular

Ne kadar geniş insanlar ya helal olsun vallahi, ne güzel tam gaz dostluklarını pekiştirmişler. Allah ayırmasın ne diyelim :) TANYOLAÇ, ANNESİNİ KAYBEDEN HÜLYA AVŞAR'A DESTEK OLMAK İÇİN BÜTÜN TATİL PLANLARINI İPTAL ETTİRDİ... Kaya Çilingiroğlu'ndan sonra hayat arkadaşı Feraye Tanyolaç da kötü gün dostu olduğunu gösterdi. Takvim'de yer alan habere göre, Feraye, minik oğlu Kaya ile haftasonu...
  4. Gizem Özdilli Kimdir ?

Gizem Özdilli Kimdir ?

gizem özdilli biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Gizem Özdilli Eski Mankenlerimizdendir melekler ama haliyle tanımayan meleklerimizde olabilirler :) Gizem Özdilli Kimmiş Hep birlikte Tanıyalım melekler :) 1972 Ankara doğumlu. İlk olarak Tülin Zerafet Okulu ve Miraj Ajans'a bağlı olarak mankenlik yaptı. Ankara'da bir sene mankenlik yaptıktan sonra...
  5. Gizem Özdilli Evlendi!

Gizem Özdilli Evlendi!

gize özdilli evlendi haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/198255-gizem-ozdilli-kimdir.html#post728726 diye merak edenler için daha önceki yazımızada sizlere bilgi vermiştik melekler :) eski mankenlerimizden yaşadığı aşkları ile ünlü Gizem Özdilli Evlendi melekler :) Evliliği son ana kadar saklayan Özdilli, törenden...

Sayfayı Paylaş