gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gizem Soysaldı Fotoğrafları İle Karşınızda

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gizem Soysaldı Fotoları Gizem Soysaldı Fotoğrafları

Daha önce hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız Gizem Soysaldı fotoğrafları ile karşınızdayız melekler ...

Gizem Soysaldı Fotoğrafları İle Karşınızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fotoğrafın karşımda duruyor...

fotoğrafın karşımda duruyor...

Fotoğrafın karşımda duruyor. Öyle masum öyle güzel ki seni yaşamak bu kendini tanımayan cümlelerin ardında senin gözlerinde aşk gibi çoğalmak. Anlatmak çok zor. Ben anlatamıyorum yaşıyorum. Herşeye katlanmak dedikleri bu olsa gerek. Günün bütün tükenen saatlerinin peşisıra bir ekranın karşısında seni bana gülümsüyormuş gibi hissedebilmek. Öyle güzel ki saatlerce seninle hayatı...
  2. Ergenekon ile çelik karşımızda

Ergenekon ile çelik karşımızda

şarkıcı çelik nerde çıkıyor ünlü şarkıcı Çelik'te ergnekon davasından payını aldı bakalım Çelik ne ile suçlanıyor haberimizde..... ÖLDÜRÜLMEYİŞİ ŞÜPHELİ YAPTI! DOST TARİKATI LİDERİ İHSAN GÜVEN VE EŞİNİN 2004’TE ÖLDÜRÜLMESİYLE İLGİLİ DAVANIN GÖRÜLDÜĞÜ MAHKEMEYE RAPOR GÖNDEREN SAVCI ZEKERİYA ÖZ, CİNAYETİN ERGENEKON ÖRGÜTÜ TARAFINDAN İŞLENDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ.... Öz, Çelik Erişçi’nin, fikri...
  3. Gizem Soysaldı Hayatı İle İlgili Bilgiler

Gizem Soysaldı Hayatı İle İlgili Bilgiler

gizem soysaldı kimdir gizem soysaldı hayatı Sevgili melekler, bir dönem Halit Ergenç ile olan evliliğiyle tanıdığımız Gizem Soysaldı hayatı hakkında elimizde ki bilgiler şöyle... Karşıyaka doğumludur. 2002 yılında Konak Anadolu Lisesi'nden, 2006 yılında da A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. 2009 yılında Şahika Tekand Studio'da eğitim gördü. Halit Ergenç ile...
  4. Gizem Soysaldı evlendi mi ?

Gizem Soysaldı evlendi mi ?

Slm Halit Ergençin eski eşi Gizem Soysaldı evlendi diyorlar doğru mu acaba ? Gizem Soysaldı evlendi mi ve evlendiyse kimle evlendi?
  5. Halit Ergenç'in Eski Eşi Gizem Soysaldı Evlendi

Halit Ergenç'in Eski Eşi Gizem Soysaldı Evlendi

gizem soysaldı evlendi gizem soysaldı haberleri gizem soysaldı Sevgili melekler, bir dönem Halit Ergenç ile evlenen oyuncu Gizem Soysaldı yönetmen Hüseyin Karabey'le evlendi. Gizem Soysaldı haberleri, haberin detayları şöyle... Oyuncu Gizem Soysaldı, sürpriz bir kararla yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu yönetmen Hüseyin Karabey’le dünya evine girdi. Nikah, Barcelona...

Sayfayı Paylaş