Gizemli kızın korkusu :(

Çok geçmiş olsun. İnşallah kötü bir şey yoktur. Allah sevdiyi kuluna eşşeyini kayb ettirip tekrar buldururmuş. Merak etme. Aklına da kötü şeyler getirme. iYİ DÜŞÜN Kİ, İYİ OLSUN.

geçmiş olsun hayatım..

inş birşey çıkmaz rabbim şifa versin..

Canım benim parmak gerçekten insanın en önemli ve lazım uzuvlarından biri ben iki parmağımdan ameliyat oldum ve komple kolum alçıya falan alınınca 2 ay kadar hiç kullanamadım sonrası ise fizik tedavi falan derken toplam 1 sene o parmak sanki benim değildi allahıma şükürler olsun ki geçti gitti ama gerçekten çok zor Dilerim Allahtan sana hiç bir acı göstermesin sende üzme tatlı canını elbette ki feraha çıkacaksın ve kızarıklıkmış birşey değilmiş diyeceksin.

Kızlar verdim bugun 3 tane tahlil oldu ilk film çekildi kemik kayması olmuş ve kan tahlilerinde romatizma başladığını gördük şuan ilaç tedavisine başladık bitince gene gitcez kemik yerine oturmadıysa ameliyat ddi dr ama inş gerek kalmaz bunlara

Ayriyetten benim kilo alamama nedenim bugun kesin sonuçlandı troid bezlerim çok hızlı çalışıyomuş hafta içi gitcem bir sıvı vercekler ve yavaşlatcaklarmiş

Geri