gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

..gızıa..markası

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

..gızıa.. gizia gızıa gızzıa gızia gizıa

Sevgili melekler muhteşem tasarımlarıyla döz dolduran GIZIA markasını beyenmeniz dileğiyle iyi seyirler........

[​IMG]Tuğçe Kazaz ve GIZIA

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] BENDE BU ELBİSEDEN İSTİYORUUUUUUUUUM YAAAAAAAAAAAAA!!!:grev::grev:kazazada yakışmış.....

3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]süper bi tasarım

4. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende en çok bunu beyendimmmmmmmm harika bir tasarım

..gızıa..markası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elfe  Markası

Elfe Markası

elfe elfe 2011 kış 2011 yaz Sevğili melekler elfe markasını alışveriş derğisinden keşvettim ve sizlerle paylaşmak istedim .Çok hoş ve feminen çizgide moden tasarımlar.Umarım beyenirsiniz..
  2. Gızıa Hazır Giyim Kombinleri

Gızıa Hazır Giyim Kombinleri

gızıa gızıa modelleri giyim Gızıa markası hazır giyim ürünlerinde olduğu kadar ayakkabı, çanta ve aksesuar alanında da oldukça şık ve gösterişli çalışmalar yapmaya devam diyor. Ekose desenli elde taşımalık çantalar, canlı renkleri ile dikkat çeken clutch modeller, Versace markasının hayatımıza kazandırdığı gül motifleri, 80′lerin vazgeçilmezi bel çantaları, leoparın cazibesi ve parıltılı...
  3. en iyi mikser markası

en iyi mikser markası

en iyi mikser en iyi mikser markası en iyi mikser markası, fiyatları, fiyatı, özellikleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar. Melek'ler, kullandığınız mikserin markasını ve özelliklerini yazarsanız, benim gibi mikser alacakalra yardımcı olmuş olursunuz :) Sizin kullandığınız mikser hangi marka, özellikleri nelerdir ve fiyatı ne kadardır? Şimdiden tşk ederim:)
  4. saç düzleştiri markası

saç düzleştiri markası

merhaba ben saç düzleştirici almak istiyorum ama saça zarar vermeyen bir düzleştirici olursa çok iyi olur bu konuda tecrübesi olanlar yazabilirmi hangi saç düzleştirici daha iyi ve kullanışlı fikirlerinizi bekliyorum
  5. gelinlik  markası

gelinlik markası

http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/231074-2013-gelinlik-modelleri.html linkinizdeki gelinlik hangi marka çok hoş çok beğendim.. teşekkürler

Sayfayı Paylaş