gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gizli gizli oruç tuttum'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] NEFİSE KARATAY, RAMAZAN BİTTİĞİ İÇİN HÜZÜNLENENLERDEN. GİZLİ GİZLİ ORUÇ TUTTUĞU GÜNLERİ, ÖZENDİĞİ İFTAR SOFRALARINI VE EL ÖPMEYİ ÖĞRENMENİN HUZURUNU ANLATAN KARATAY, 'RAMAZAN İÇİMDE UKDEDİR' DİYOR.

Televizyonların ünlü yüzü Nefise Karatay da Ramazan bittiği için üzülen bir sima. Her ne kadar sağlık nedeniyle oruç tutamasa da Ramazan’ın bitmesi onu içten içe hüzünlendiriyor. Bu hüznünün nedenini ise söyleşimiz ilerledikçe anlıyoruz. Çocukluğundan bu yana gizli gizli oruç tutan, arkadaşlarının evinde kurulan iftar sofralarına, sahur geccelerinin muhabbetine hayran olan Karatay, Ramazan’ın içinde hep ukde olarak kaldığını anlatıyor: “Çocukluğumda çok zayıf olduğum için babam oruç tutmama izin vermezdi. Her anne-baba çocuğunun çok yemesini ister. Bizimkiler de öyleydi. Biz dört kardeşiz. Dördümüz de çok zayıftık. Ama ortaokul ve lisede okurken gizli gizli oruç tutardım. Annem beni idare eder, yemek yemişim gibi yapardı, babam anlamasın diye… Bazen arkadaşlarımın evine iftara giderdim, herkes iftar masasının etrafına otururdu. Kalabalık iftar sofralarına özenirdim. O günlerden beri Ramazan geldiği zaman çok sevinir, biterken de üzülürüm…”

Gizli gizli oruç tuttum' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen gizli gizli evlendi mi

Gülşen gizli gizli evlendi mi

Yeni şarkılarıyla hayranlarınınn karşısına çıkan Gülşenin Bülent e. gibi teknede gizlice evlendiği magazin gündemine bomba gibi düştü
  2. Gizli Telaş

Gizli Telaş

kurtlanmış kuşluk vakitlerinden kalan son halimin son kalkışıdır bu sabaha uyanmalar.. neyin içimi acıttığının kargaşının verdiği ızdırap,gizli küf gibi sararken bir yanımın tamamını,seni yitirmeye başladığımı anlamamaya çalışıyorum. zaman bana sinsice kıs kıs gülerek anlatıyor,ve bu bana hiç haz vermiyor. sen benim;dokunamadığım,içimin kıyıldığı iz isen daha dün kanayan,zamanda tuz oldu...
  3. GiZLi ReSiMLeR:)

GiZLi ReSiMLeR:)

WEIRD WALKING COW..... Warning: Do not view while drinking. TUHAF YURUYUSLU INEK UYARI: İçki içerken izlemeyiniz CAN YOU SEE 10 FACES IN THE TREE AGACTAKI 10 YUZU GOREBILDINIZ MI? THERE'S A FACE IN HERE. CAN YOU SEE IT? Bu resimde gizli bir yüz var. Onu görebiliyor musunuz? CAN YOU SEE THE BABY? BEBEGI GOREBILIYOR MUSUNUZ?...
  4. Gizli Resimler

Gizli Resimler

gizlenmiş resimler gizemli insan resimleri gizemli erkek resimleri erkek fotoları gizli Resme ilk baktığınızda kurbağı görüp sonra ata dönüştüğünü görebiliyormusunuz? Peki bu resimde 3 kadını görebiliyormusunuz? Bebeği görebildinizmi? Ya burdaki kocaman insan yüzünü? Burda da öpüşen bir çift var. Evet bu resimde de 10 insan yüzü var. Bu ineğimizde tuaf...

Sayfayı Paylaş